Debaty Lil B Uvádění prokletí BasedGod na koronaviry

Lil B by mohl přispět k boji proti koronaviru způsobem, který dokáže jen on.

Ve čtvrtek odpoledne (26. března) zasáhl bývalý člen The Pack časovou osu Twitteru, aby vyzval své fanoušky, aby hovořili o aktuálním stavu života na Zemi. Poté, co změřil své publikum, Lil B řekl svým 1,3 milionům následovníků, že přemýšlí o uvedení své notoricky známé Based God Curse na koronavirus, aby ji jednou provždy zničil.je sean john stále ve velkém stylu

„TAKÉ MYSLÍM O TOM, ŽE VKLÁDÁM„ KURZU ZÁKLADNÍCH BOHŮ “NA VIRUS, ALE ČEKÁM, ŽE VIDÍM, KDYŽ JE TO BOHOVÝ ZÁKON NEBO JE-LI VIRUS VYROBEN, ZBÝVEJTE - Lil B,“ tweetoval rapper.Zatímco Lil B nyní diskutuje o tom, zda kletbu použít pro dobro všech, obvykle ji použil proti jiným lidem.

V minulosti Lil B vypustil svou BasedGod Curse na významná jména ve světě sportu, jako jsou Kevin Durant a James Harden, z nichž se v roce 2018 ulevilo hněvu BasedGod. Od doby, kdy byl Harden poprvé v roce 2015 proklet V roce 2017 utrpěly Houston Rockets v play off ničivé ztráty. To se po tomto bodě nezastavilo, ale zdálo se, že Harden si v playoffs vedl lépe.Dva roky po zrušení kletby od Hardena zvažuje Based God svou možnost použít kletbu k dobrému, místo aby ji využil ke sražení hráčů NBA.

na cestě rapová píseň 2016

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli