Lauryn Hill vydá první novou sólovou píseň za pět let: Poslouchejte

Paní Lauryn Hill je zpět se zbrusu novou hudbou.

V pátek (15. listopadu) upustila bývalá zpěvačka Fugees svou první sólovou píseň po pěti letech. Píseň ‚Strážní brány ' začíná ladným kytarovým riffem, po kterém následují sladké, oduševnělé vokály veteránského zpěváka.„Všechno, čím bys mohl být, je podívaná, která následuje po každém jednom zázraku / Sleduj, jak se jim diví, veškerá radost, kterou máš / Ale oni jsou příliš důležití, aby měli veškerou radost, kterou máš, jaká tragédie, můžeš se mi smát „Hill zpívá v záznamu.moje mysl na mě hraje triky

Jak jsme informovali minulý měsíc, „Guarding the Gates“ vychází z oficiálního soundtracku k nadcházejícímu filmu Queen & Slim . Píseň je první sólovou nahrávkou, kterou Hill vydala od chvíle, kdy upustila od písně z roku 2014 „Black Rage“, kterou zasvětila lidem z Fergusonu v Mo, kteří protestovali poté, co policistu zastřelil a zabil Michaela Browna.

V letech následujících po „Black Rage“ se Hillu podařilo zůstat relevantní poté, co prominentní rappeři ochutnali její ikonické texty v písních jako Drake's „Nice for What“ a Cardi B „Be Honest“. Rodák z New Jersey se nedávno objevil po boku Pusha-T v singlu Coming Home z roku 2019, který se objeví na jeho připravovaném albu.Hill také udržovala své fanoušky na uzdě cestováním po celém světě. V loňském roce se zpěvačka vydala na turné The Miseducation of Lauryn Hill 20. výročí. Na začátku turné zahrnoval Nas a zpěvák Santigold. Hillovo turné však zažilo spoustu problémů a oba začínající umělci byli náhle bez předchozího upuštění od sestavy.

Níže si můžete poslechnout novou píseň Lauryn Hillové „Guarding the Gates“.

Jak dlouho je Melly ve vězení?

Prohlédněte si 25 nejdelších hip-hopových alb v historii Billboard 200