Lauren London vzdává poctu Nipsey Hussle za Den otců

Smrt Nipsey Hussle v březnu znamená, že to bude první rok, kdy věnovaný patriarcha nebude ke Dni otců. V neděli (16. června) sdílela Lauren London, matka nejmladšího dítěte zesnulého rappera, srdečný příspěvek na Instagram věnovaný milovanému rapperovi ve speciální den.

Den otců byl pro herečku a modelku bezpochyby obtížným obdobím. Skočila na Instagram a zveřejnila fotografii páru a jejich syna Krossa.„Jeden z důvodů, proč jsem se do tebe zamiloval ... tvé otcovství,“ napsal London v titulku. „Dnes tě oslavujeme. Miluji tě Ermias & # x1F499 ;. 'Lauren a Nipsey se začaly datovat v roce 2013 a přivítali svého syna na světě v srpnu 2016. Nipsey má také dceru jménem Emani z předchozího vztahu. Po Nipseyho smrti byl Londýn zpustošen. Přerušila mlčení o pár dní později v příspěvku na Instagram: „Jsem úplně ztracená, ztratila jsem svého nejlepšího přítele, svou svatyni. Můj ochránce, moje duše ... bez tebe jsem se ztratil, jsme bez tebe ztraceni, kotě, nemám slov. '

O pár týdnů později velebila Nipseyho v jeho domácí službě v Los Angeles. Udělal jsi z více ženy a dal jsi mi příležitost milovat muže, přečetla zčásti a dodala, že se toho s tebou tolik naučím. Byli jste mým přihlášením a mojí církví.Níže se podívejte na zasvěcení Den otců Lauren Londonové zesnulé Nipsey Hussle.

Podívejte se na fotografie ze scény osudového fotografování Nipsey Hussle