Kylie Jenner představuje akt s Travisem Scottem pro titul časopisu Playboy

Pózuje se svým přítelem Travis Scott , Kylie Jenner to všechno obnažuje.

Po stopách své velké sestry Kim Kardashian o více než deset let později se Kylie spolu s Travisem objevila na obálce Playboy vydání časopisu „Potěšení“. Mladý miliardář v úterý (10. září) sdílel náhled svého natáčení na Instagramu před vydáním časopisu.„Když se Houston setká s LA .. & # x1F49B; @playboy #ComingSoon, 'napsala Kylie.V náhledu je Kylie úplně nahá bez kovbojského klobouku (na počest Travisova domovského státu Texas), zatímco Astroworld rapper má svlečené jen košili, zatímco houpá džíny. V době tisku není ani slovo o tom, kolik bude kterákoli strana předvádět.

Kylie a Travis vztah údajně na začátku letošního roku byl trochu kamenitý Travis byl na svém světovém turné , ale vypadá to, že nějaké problémy jsou nyní za nimi.V souvisejících novinkách se Travis chystá požehnat fanouškům novou hudbu. Během účinkování na festivalu Made in America 2019 ve Philadelphii počátkem tohoto měsíce odhalil, že vibrace jsou na cestě.

Nevím, kolik lidí se sem dostalo na skutečné turné, ale miluji vás všechny! Děkuji vám všem, že jste přišli, “řekl Travis. „Na cestě jsme dostali novou hudbu, velmi muthafuckin“ brzy vykopete, co říkám?

Travis poslední studiové album, Astroworld , dorazil v srpnu 2018.Prohlédněte si fotografie módních voleb rapperů z roku 1997