Kodak Black Zeze s Travisem Scottem a Offsetem: Poslechněte si novou píseň

Od chvíle, kdy byl propuštěn z vězení v srpnu, si společnost Kodak Black dala čas a místo zaplavení trhu dávala nový materiál. Ale jedna píseň, kterou na Instagramu škádlil začátkem září, nechal fanoušky čekat se zatajeným dechem. V klipu je rapper Pompano Beach, Fla., Viděn vibrovat ve studiu s Travisem Scottem, zatímco v pozadí zařinčí ocelové bubny a zvuková scéna s karibskou tematikou. Bez dalších okolků, v pátek (12. října), představí Project Baby velmi očekávanou skladbu „Zeze“, na které se objeví Scott a také Migos. Ofset.

Dráha poháněná infekčním ocelovým bubnem byla kovaná výrobcem D.A. Doman, který má předchozí umístění u Future, Tyga, Chris Brown a dalších. La Flame zvládá rapování refrénu: „Ledová voda, otoč Atlantik, noční procházení“ ve hře Phantom / Told 'em hold it don' t panic / Took a island fuck the mansion / Drop the roof more expansion, drive a coupe you can in in / Bitches under cover, I'mos ass and titty lover / Guess všichni jsme mysleli jeden pro druhého. “Na jeho verši svítí ofset. „Ofset! Vyfoukněte mozek z kupé (Boo) / Policie chce mluvit, ale já jsem ztlumený (Woo, woo, hej), “plivne. 'Rozbiju jí zápěstí dolů', protože je roztomilá (ledová) / šukám ji na jachtě, potápím se v bazénu (ano). 'Kodak zabírá zadní část. „V pekelné kočce, protože jsem pekelně vzkřísil / jsem sám, nedlužím nigga nan laskavost / Když získáváte peníze, držte se tvrdě / já jsem slidin v kupé nemá žádný klíč ke spuštění / oheň jsem dostal na BET Awards / Když vám dobře vyschne, víte, že mě k tomu potřebujete, “rapuje.

Někteří spekulovali, že název písně může být dig na 6ix9ine. Brooklynský rapper minulý týden obchodoval se společností Kodak na Instagramu a má podobně pojmenované skladby „Bebe“, „FeFe“ a „Keke“.„Zeze“ následuje „If I’m Lyin, I’m Flyin,“ první píseň Kodak vydaná od doby, kdy přistála ve svobodném světě.

Níže si můžete poslechnout nový singl Zeze od Kodak Black s Travisem Scottem a Offsetem.

AtlantikPodívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot