Kodak Black Sues Bureau of Prisons, Claims He’s Being Tortured

Společnost Kodak Black podala žalobu na Federální úřad pro vězení v důsledku údajného mučivého zacházení, kterému se dostává.

Podle soudních dokumentů získaných od XXL v úterý (22. září) podal rapper na Floridě stížnost na BoP a obvinil americkou věznici Big Sandy v Kentucky, kde je v současné době umístěn, z mučení a náboženského potlačování. Právní papírování konstatuje, že se jedná o porušení jeho práv na osmý a první dodatek, kromě zákona o náboženském využívání půdy a institucionalizovaných osobách z roku 2000.Kodak, který si odpykává trest po loňském zatčení kvůli federálním obviněním ze střelných zbraní, jmenoval Michaela Carvajala, ředitele Vězeňské kanceláře; Hector Joyner, dozorce ve Velké Sandy; a stráže v zařízení v soudním řízení.Dokumenty uvádějí, že Kodak byl převezen do Big Sandy po hádce s jiným vězněm 29. října 2019, zatímco byl ubytován ve federálním vězení v Miami. Kodak tvrdí, že stráže ve věznici s nejvyšší ostrahou v Kentucky na něj provedly „bití gangů“ jako odvetu za incident, ke kterému došlo během jeho uvěznění v Miami. Zdá se, že strážný utrpěl zranění při pokusu o přerušení boje. Kodak také tvrdí, že stráže během bití gangu „šlehaly“ jeho varlata.

Soudní proces dále uvádí, že „pro žádný legitimní účel vymáhání práva“ byla společnost Kodak Black umístěna v papírové košili s hlubokým výstřihem na čtyřbodové zábraně, která omezuje obě paže a nohy, na více než šest hodin a měla zakázán přístup do koupelny. Rapper byl údajně „nucen močit a vyprazdňovat se holým zády proti zadržení“, jak si vězeňské stráže dělaly srandu. Ve stížnosti se dále uvádí, že lékařské záznamy ukazují, že léčba Kodakem způsobila tržné rány, zvracení a vyústila v krvácení z úst.hip hopová píseň s arabským rytmem

Údajné mučení pokračovalo dalšími obviněními strážců Velké písčité, kteří Kodakovi na kolena ve stylu popravy „namočili jen do spodního prádla“. 23letý rhymer tvrdí, že utrpěl fyzická zranění, rozpaky, ponížení a emoční utrpení.

Kodak v dokumentech rovněž uvádí, že praktikuje a je věrným členem hebrejských Izraelitů, ale po podání žádosti u dozorce vězení mu byl odepřen přístup k rabínovi. Jiní vězni však údajně mohou duchovenstvo navštívit.

Rovněž požaduje náhradu škody a náhradu škody, jakož i rozsudek, který by pokrýval odměny jeho právního zástupce.Umělec Atlantic Records žádá o přeložení do vězeňského zařízení na nižší úrovni. Stojí za zmínku, že již v červnu soudce rozhodl, že došlo k chybě v jeho federálním případu střelných zbraní. Kodakova historie drog byla „přehnaná“, což vedlo k tomu, že jeho kriminální historie byla považována za kategorii tři. V důsledku toho byl umístěn do vězení s nejvyšší ostrahou. Jeho kategorizace by však ve skutečnosti měla být na úrovni dva, což by ho dostalo do zařízení nižší úrovně.

Bradford Cohen, jeden z právníků zastupujících 'Zeze' rhymer, hovořil o žalobě prostřednictvím sociálních médií. „Pokud neexistuje dohled třetí strany, mohou dělat cokoli a netrpět následky,“ napsal v části příspěvku na Instagramu. „Kdy je naposledy ve vězení videokazeta neprůkazná? Zlevňují svědectví od spoluvězňů jako „nespolehlivé“. bez ohledu na to, jaká je situace ... prostě si automaticky vezmou slovo strážného. Je čas začít nést odpovědnost za tyto agentury. Stejně jako obrázek Billa, který byl téměř okamžitě odeslán do tisku ... kdy naposledy jste viděli nějakého federálního zločince s bílými límečky pořídit snímek pořízený ve vazbě a šířený do tisku? “

Kodak byl původně zatčen na základě obvinění ze střelných zbraní těsně před svým vystoupením na Rolling Loud Festival v Miami loni v květnu. O několik dní později byl obžalován ze dvou důvodů, že učinil nepravdivé prohlášení o vládních dokumentech, když se pokoušel koupit registrovanou střelnou zbraň.

XXL požádal právní tým společnosti Kodak Black o komentář k této záležitosti.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem