Kodak Black’s Tunnel Vision debutuje v Top 40 na Billboardu

Aktualizace 2 (13. března, 12:58 EST):

Nyní, dva týdny po vyjmutí z debutu na Hot 100, se „Tunnel Vision“ vyšplhal na další dvě místa, kde dosáhl vrcholu Číslo 6 na grafu tohoto týdne ze dne 25. března.Aktualizace (6. března, 23:01 EST):Týden po debutu v Plakátovací tabule Top 40, Kodak's 'Tunnel Vision,' produkovaný Metro Boomin, Southside a Cubeatz, má vystřelil až na číslo 8 na grafu za týden ze dne 18. března.

táhl jsi takhle na ross

Je to vůbec první top 10 skladba rappera z Floridy na Hot 100, ale právě teď sleduje úspěch písně zpoza mříží.Původní příběh:

hra a hovězí hnědé maso

Kodak Black před necelými dvěma týdny upustil od svého vysoce očekávaného nového singlu „Tunnel Vision“ a na YouTube se již objevilo asi 25 milionů přehrání. Nyní také debutovala na Plakátovací tabule Hot 100 , vstupující do grafu na č. 27.

To je doposud nejvyšší zaznamenaný rekord společnosti Kodak, po Lil Big Pac Úvod 'Everything 1K' vstoupil do žebříčku díky dívce 'Cash Me Ousside' Danielle Bregoli, která před pár týdny zveřejnila neoficiální video s hlavní rolí.„No Flockin“ je jediná další skladba, kterou Kodak dosud měl, a kupodivu vstoupil do žebříčku na 95. místě v lednu tohoto roku, než zmizel po týdnu.

huncho jack huncho jack, jack huncho písně

Kodakovo oficiální debutové album Malování obrázků má vypadnout 31. března a před pár týdny hrál něco z toho pro Blac Youngsta. Minulý týden dokonce vydali koláž nazvanou „Na vidění“.

Nedávno unikla další píseň Kodaku s názvem „My Time“, a přestože na svém nadcházejícím albu nebude, určitě stojí za to si ji také prohlédnout.

Podívejte se na video „Tunnel Vision“ níže, a pokud jste ho zmeškali, zjistěte, co Kodak a Future ve studiu chystali.

Podívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot