Zabezpečení společnosti Kodak Black ho spěchá do bezpečí poté, co se na jeho košili objeví paprsek - hodinky

Zabezpečení společnosti Kodak Black udělalo přesně to, za co zaplatil, když se nedávno zúčastnil události: chránit ho před možným poškozením.

Ve videu sdíleném dne @timtboe Na stránce Instagramu v pondělí (8. února) je Kodak viděn na pódiu na akci, která se zdá být párty v klubu v Tampě na Floridě. Tato událost pravděpodobně slaví vítězství buccaneers z Tampy Bay proti Kansas City Chiefs na the Super Bowl poslední neděli (7. února).Přesto, jak Project Baby nenápadně tancuje a rapuje ke své písni 'Univerzální' od jeho Projekt Baby 2 Mixtape se na straně a potom na spodní části mikiny Kodak objeví bílý paprsek pohybem tam a zpět. Bílý paprsek, který se objevuje, vypadá, jako by byl Kodak terčem. Bezpečnost floridského rappera ho téměř okamžitě spěchá z pódia a ven z party tím, co lze považovat za zadní vchod. Poté ho jeho ochranka doprovodila k černému SUV, které bylo zaparkované venku.Není jasné, co paprsek přesně je, ale je jasné, že bezpečnost Kodak Black si myslela, že představuje hrozbu pro bezpečnost a pohodu rappera.

Kodak se po svém uvěznění několikrát objevil na akcích i na sociálních médiích dojížděl bývalý prezident Donald Trump . Odpykával si 46měsíční trest za padělání papírování, když se snažil získat střelnou zbraň.Ve skutečnosti krátce poté, co byl koncem minulého měsíce propuštěn z federálního vězení, nabídl zaplatit školné tři děti, jejichž rodiče - dva agenti FBI na Floridě - byli během služby zabiti. Policisté byli zastřeleni při výkonu příkazu k domovní prohlídce v případě dětské pornografie v okrese Broward ve státě Florida, odkud Kodak pochází.

Rapper 'Zeze' také obdržel pěkný domácí dárek od Lil Yachty. Yachty požehnala svému bližnímu 2016 XXL Nováček s 50 000 USD v hotovosti.

Ve videu sdílel atlantský rapper prostřednictvím svého Instagram v úterý (9. února) řekla Lil Boat Kodakovi: „Mám pro tebe něco. To je ten uvítací domácí dárek. Dobrý 50 kus pro něj. “Vzhledem k tomu, že je Kodak doma, zdá se, že si užívá své svobody, ale je také dobré vidět, že jeho bezpečnost je ostražitá.

Podívejte se níže na video o bezpečnosti Kodaku, který ho řítí do bezpečí.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem