Kodak Black, PnB Rock a A Boogie Wit Da Hoodie Collab pro koně

Kodak Black, který nedávno vydal své hlavní debutové album labelu, se spojil se svými kolegy z Atlantiku PnB Rock a A Boogie Wit Da Hoodie ve jménu skvělé filmové soundtracku. Tři MC se objevují na nové skladbě Horses off the od DJ Chase The Fate of the Furious: The Album PnB drží sbor vysokooktanového petardy, zatímco Kodak a A Boogie vyměňují tyče za téma pohánění nových bičů.

„Všechny velké bankrolly, nemám žádné motyky / právě jsem opustil svou přítelkyni, jsem nyní zamilovaný do Ducha / ona je plná emocí a teď je moje stará mrcha /„ protože moje “Rari ví jak jezdit, když to jde dolů, “rýmuje se A Boogie.„Dívám se na vás nenávistníky skrz mé zpětné zrcátko / klouzám v nějakých sračkách, které vidíte v Rychle a zběsile / Přepínám pruhy, ale nemám žádné převody / Shawty říká chce jezdit, ale neví, jak řídit, “rapuje Project Baby.Kromě „koní“ The Fate of the Furious: The Album se může pochlubit novým materiálem od Lil Uzi Vert, Iggy Azalea, 2 Chainz, Young Thug, G-Eazy, Kehlani a dalších. Celý soundtrack klesne 14. dubna, ve stejný den, kdy se film vrací do kin.

Cop 'Horses' nyní přes iTunes a streamujte jej níže.Podívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot