Černé memy společnosti Kodak přebírají internet

Kodak Black zametá internet nepravděpodobným způsobem. Mladý rapper na pláži Pompano na Floridě si dosud ve své kariéře užíval meteorický úspěch na internetu. Jemný společný podpis od Drakea způsobil, že se jeho aktuální singl „SKRT“ stal virálním. A jeho působivý mixtape, Instituce mixtape, který vyšel koncem roku 2015, si u mnoha fanoušků hip-hopu udržel jméno společnosti Kodak. seznamy skladeb.

Mluvit k XXL na začátku tohoto roku Kodak vysvětlil, jak jeho hudební inspirace vyrůstají, včetně Nas, Lil Boosie a B.G. a že na všechno ostatní zdůrazňuje skutečnou hudbu. „Nerad se chlubím sám sebou, ale dělám skutečnou hudbu,“ sdílí. 'Všichni ostatní vytvářejí písničky a skladby, ale moje hudba, prostě s tím přijdu.'asap ferg nové album datum vydání

Ale kupodivu to není jeho hudba, se kterou se dnes sociální média pořádají. Je to obraz společnosti Kodak. Osmnáctiletý je známý svou zlaté grily , které nehanebně nití (doslova i obrazně) každou šanci, kterou může získat. A fotka rappera, který se pokouší zkroutit vlasy, kreslí komiksová srovnání. Ale především fotografie Černého sedícího v autě se zmateným otráveným výrazem na tváři ustoupila spoustě veselých interpretací. A v době internetu je jediná věc, jak udělat něco ještě zábavnějšího, aby z toho byl mem, že?Ať už si z MC dělají legraci nebo ne, nic takového jako špatný tisk neexistuje. Zde je návod, jak fanoušci používají tvář a osobnost společnosti Kodak k vytváření veselých memů. Podívejte se výše.

láska a hip hop new york sezóna 7 shledání