Kodak Black přenáší nové video

Po překvapivém vydání jeho nejnovějšího mixu Projekt Baby 2 „Rapper na jižní Floridě, Kodak Black vylepšil videoklip k písni„ Transportin “ z nového projektu.

Ve vizuálu se Lil Kodak zveřejnil ve svých šibenicích. Projekt Baby je jednoznačně fanouškem univerzity na Floridě, protože jeho pokoj je pokryt memorabiliemi Gators a jeho exotické biče sportují školní barevné schéma.Datum vydání alba j cole a kendrick lamar collab

Kodak počítá v jedné scéně velký papír a v dalším výstřelu skácí neprůstřelnou vestu, zatímco plivá rýmy na příjezdovou cestu. „Nemusím čekat na natáčení filmů, jsem načten / Proč tady venku pijete 40 let, právě jsem to řekl / Stále ten samý nigga v cizí, ale je to ukradeno / Ridin sportovní, aktin sportovní, nemůžu to ovládat / dělám to pět, dostal tu tašku, jo, já jsem transportin '/ dostal jsem tašku na mě nigga, jako já jsem Jansportin' / upustil svůj mixtape, myslel jsem si, že bych ho přeposlal / nebudu posílat jeho mixtape, protože to neudělám ; t kurva s shawty, 'plivne na sbor.Nová skladba ukazuje ukázky Isaaca Hayese „Hung Up on My Baby“, který skvěle ochutnali také Geto Boys na své klasické dráze z roku 1991 „My Mind's Playing Tricks on Me“.

Nový mix mixu Kodak Black obsahuje 2017 XXL Freshman, XXXTentacion, Offset, John Wicks a JackBoy. Produkce na projektu byla řešena jmény jako London on Da Track, Murda Beatz, Frank Dukes, Ben Billions, Skip on Da Beat a další.Podívejte se níže na video „Transportin“ společnosti Kodak Black.

Podívejte se na 25 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017 (dosud)