Kodak Black dostal nový diamantový gril

Vzhledem k tomu, že Kodak Black byl propuštěn z vězení počátkem tohoto měsíce, silně odskočil. Kromě vhodně pojmenovaného nového singlu a videa k písni „First Day Out“ si také opatřil zuby novou diamantovou mřížkou.

Ve dvou videích na Instagramu předvádí Kodak Black nový diamantový gril, který přidal do spodní a horní řady zubů. V jednom jeho přátelé pořizují několik snímků Kodaku a říkají: „Ty gon“ právě teď šílený! ' jak se usmívá do kamery. Kodak také začne tančit až do konce, protože sotva slyšíte Young Thugův „Vztah“ představující Future z jeho Krásné Thugger dívky album.Titulek k videu má také hashtagy „#PermanentShit“ a „#NoPaulWall“, které znamenají, že společnost Kodak udělala standardní gril o krok dále tím, že má diamanty trvale připevněné k zubům.deset nejlepších hip hopových skladeb týdne

Druhé video obsahuje Kodakův tanec na jeho píseň „First Day Out“ - klip, který byl pravděpodobně natočen na cestě z procedury. Po celou dobu se můžete podrobně podívat na gril.

Nové šperky přicházejí poté, co si rapper minulý týden odstranil trvalé zlaté zuby kvůli onemocnění dásní. Doufejme, že jeho zubní hygiena netrpí v důsledku nového grilu.21 Savage Album Stahování Savage Mode

Zdá se, že Kodak oslavuje svou novou svobodu a vítězství, protože tento měsíc také získal své první dvě platinové plakety za skladby „No Flockin“ a „Tunnel Vision“.

Fotografie Kodak Black si můžete prohlédnout brzy poté, co přidal svůj nový gril níže, a také dvě videa z Instagramu.

tři šest mafie tvrdě tady pro pasáka

WavylordWavylord

Podívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot