Kodak Black Flips Drake a Beyonce’s Can I pro novou píseň 201519971800

Kodak Black chrlí materiál rychlým tempem. Nejnověji MC na jižní Floridě remixoval píseň „Can I“ od Drakea a Beyonce do nového kloubu, který nazývá 201519971800.

Při zachování Beyho vokálu a zpomalení instrumentálu na tempo DJ Screw, Kodak zachytí stejný rytmický vzor, ​​jaký udělal Drizzy na originálu. „Doufám, že nejsi nic jako moji staří přátelé / ani jiné ženy, které jsem měl / vím, že jsem lepší než tvůj bývalý přítel / nebo jiné niggas z minulosti / Mohu tě vzít tam, kde jsem se naučil hru od? / Ukážu vám, proč se chovám tak, jak se chovám, “rapuje. „V poslední době jsem byl na zkurveném maratonu / Běh do zkurvené hotovosti / Líbí se mi, jak rozesměješ bratra / Mohu tě přijít dostat do Jagu? / Pak ho udeřit do zadního sedla / Holčičko, vím, že se ti líbí můj lup. “Trať padá Kodakovi na paty a odhaluje, že v pátek (24. listopadu) vydá nový mixtape. Společnost Kodak informovala fanoušky o nadcházející nabídce, která má název Project Baby 2: All Grown Up , na Instagramu tím, že předvede obal. Titulek příspěvku uváděl: „#KodakBlackFriday.“ Je možné, že by nová skladba mohla skončit na tomto mixu.Minulý měsíc se Kodak a Plies připojili k novému společnému mixu, F.E.M.A.

Podívejte se níže na nové video Kodak Black pro rok 201519971800.Podívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot