Kodak Black by mohl být propuštěn na půli cesty do roku 2021

Poté, co nedávno bylo zamítnuto několik obvinění ze zbraní, mohl být Kodak Black propuštěn z vězení dříve, než se očekávalo.

V sobotu (6. června) to potvrdil právník Kodaku Bradford Cohen s XXL uvězněný rapper na jižní Floridě mohl být propuštěn do domu na půli cesty již v roce 2021.datum vydání herního bloku války

'Je možné, pokud ho Vězeňská kancelář znovu jmenuje a uvědomí si, že jim je 22 let starý muž a na jeho trestu zbývá 24 měsíců v Max Sec. Vězení, 1100 mil od domova, “vysvětlil Cohen.Kodak musí absolvovat 500 hodin protidrogového léčebného programu, než se stane oprávněným strávit poslední rok výkonu trestu pod dohledem. Aby k tomu však došlo, musel by být Kodak přemístěn do jiného zařízení, protože ten, v němž je aktuálně umístěn, Big Sandy v Kentucky, program nemá.

Společnost Kodak nedávno učinila krok správným směrem, aby k tomu došlo. V pátek (5. června) Cohen potvrdil, že jeho klientovi stáhla státní zástupce Katherine Fernandez Rundle několik obvinění ze zbraní.'Oba jsme cítili, že máme pozitivní věci na každé straně případu, ale o tom jsme ani nediskutovali,' vysvětlil Cohen. „Více diskutováno z hlediska spravedlnosti a toho, co jsme považovali za spravedlivé, protože [Kodak] byl federálně obviněn z těchto stejných ... no, nebyly to stejné zbraně, protože to nebyl federální soud, ale bylo stejné jádro faktů. To znamená, že u federálního soudu byl obviněn z vyplnění falešného formuláře za účelem získání střelných zbraní a ve státním případě byl obviněn ze střelných zbraní. Protože nebyl odsouzeným zločincem, takže ho nemohli federálně obvinit za odsouzeného zločince. ““

zatím nejlepší mixtapes roku 2015

Pokud by byla obvinění stažena, mohla by se uvolnit cesta pro Kodak do vězení s nízkou ostrahou, které poskytuje program protidrogové léčby, který by musel absolvovat, aby měl nárok na předčasné propuštění do domu na půli cesty.

desiigner freestyle - xxl nováček 2016

Cohen bojoval za to, aby společnost Kodak byla umístěna na nové místo. Minulý měsíc podal návrh, aby se společnost Kodak přestěhovala do zařízení se sníženou kvalitou.Kodak byl uzamčen, protože byl loni v květnu před federálním festivalem Rolling Loud Miami zatčen pro federální obvinění ze střelných zbraní. Později se přiznal k padělání dokumentů, aby získal několik střelných zbraní. Začátkem tohoto roku se v New Yorku přiznal k obvinění ze střelných zbraní. Podle Federálního úřadu pro vězení je aktuální datum vydání Kodaku 7. října 2022.

Podívejte se na 50 faktů o roce 2016 XXL Třída prváka