Kirko Bangz popírá, že by měl dítě se ženou, kterou volá sumec

Týden poté, co Fetty Wap a Masika Kalysha přijali na svět svou novorozenou dceru, došlo k novému sporu týkajícímu se dítěte, který by se zaměřoval na hip-hop a jeho středu. Uživatel Instagramu s názvem @vlive_torij zveřejnil snímek obrazovky s textem na platformu pro sdílení fotografií, čímž Kirko Bangz výbuchem, jak tvrdí, zanedbávala dítě, které s sebou měl. Bangz však ve svých příspěvcích na Instagram popírá, že by tu ženu vůbec znal.

Text pochází od muže jménem Kirk, což je Kirkovo skutečné křestní jméno, a zní:Víš, co jsem tady s tebou a se vším ostatním udělal, že jsi mě prožil jen peklem, když nechci vidět svou dceru, pak nechám být !! Nejsi hovno a nikdy nebudu ... Jen nějaká motyka, kterou jsem v prdeli a bohužel jsem otěhotněla ... .. I po tomto změním své číslo Nechci vás všechny odejít a ven ze života vám dám 1000 kdo S touto prohlídkou jsem skončil, ale po tomhle chci hovno dělat s vámi, vůbec nikdo nikdy nebude brát vážně u jen dobré pro 1 thang babygirl čelit jim fakta 'Fotografie je poté označena titulkem, 'Sedím tady a divím se, že wtf prochází mou hlavou Babydaddys @kirkobangz. Může dát těmto malým motykám, které potká na turné, své péro a další, věnovat jim více času než svým vlastním dětem. Raději je se svými slavnými modely (@therealkarlaj), které vlastní děti. Mluví o tom, co jsem mu dal ... Jako když se podíváte na to, čím jste mě prošli. Jsi taky tak levný, 1000? Co to sakra pro mě má udělat. Nejsi hovno, nenávidím tě.Postaveno v nominální hodnotě, příspěvek je docela usvědčující a vykresluje Kirka nejen jako nedbalý a levný, ale neúctivý k tomu, co by bylo jak jeho dítětem, tak matkou dítěte. Ale ve čtyřech videích Instagramu, z nichž první je zahrnuto výše, rapper odmítá dokonce znát ženu a říká, že kdyby měl od ní dítě, určitě by zaplatil více než 1000 dolarů.

„Ta dívka není skutečná, je to sumec. To malé dítě patří někomu jinému. Nikdo tu dívku v životě nikdy neviděl. Pokud opravdu řekne té děvce, aby zveřejnila video, řekni jí, aby se zastavila ve studiu. Právě jsem v Houstonu, “řekl. V pozdějších videích, která jsou uvedena níže, Kirko vysvětluje, že uživatel ho původně označil na fotografii své neteře, ale poté změnil titulek. ''Kdybych měl dítě, “pokračuje,„ nebyl bych na podpoře dítěte, protože bych byl sakra otcem svině pro mé dítě. Takže mám pocit, že to hovno je neuctivé. Takhle se neposeru. “Vezměte si řekl, řekla důkazy níže, protože Kirko Bangz pochopitelně chce vyčistit vzduch z celého tohoto incidentu.

Instagram

InstagramV roce 2016 dosáhlo 20 alb 10 let