Kim Kardashian říká, že odstranila falešné bradavky ze slavnostních šatů poté, co Kanye West byla zamítnuta

Kim Kardashian přidala další souvislosti k tomu, proč její manžel Kanye West neschválila její outfit Met Gala z roku 2019.

V úterý (5. listopadu) se Kim objevila v epizodě filmu Skutečný propagovat její nejnovější obchodní aktivity. Uprostřed rozhovorů o její linii tvarového oblečení a jejím novém parfému Kim oslovila nedávnou kontroverzní epizodu Držet krok s Kardashiany . Na tom je Ježíš je král rapper odhalil, že již neschvaluje, aby se jeho žena oblékala sexy, když si večer před velkou událostí vyzkoušela svůj outfit Met Gala 2019. Kim vysvětlila, že v příběhu však bylo víc.Šaty zpočátku, protože jsem byl mokrý vycházející z vody, byly k nim připojeny bradavky, “začala Kim. 'Myslím, že s úpravami - nevím.' Nejsem si jistý, jestli jsme tuto část skutečně zapojili do toho boje. Byl si opravdu jistý, že to na šatech nechtěl, a zmínil se o tom několikrát. A to tam stále bylo, takže jsme tu diskusi měli. Zjevně chci být vhodný pro své děti a je toho dost, aby to už viděli. Mohl jsem to trochu zmírnit. Jsem naprosto kompromis. “V původní epizodě, která byla vysílána 13. října, řekla Ye Kim, že nesouhlasí s jejím oblečením a že její sexy fotografie na něj mají negativní dopad.

'Právě jsem provedl tento přechod z toho, že jsem rapper, dívám se na všechny ty dívky a dívám se na svou ženu,' slyší Kanye říkat Kim. „Jako:„ Ach, moje dívka musí být jako ostatní dívky a musí předvést své tělo. “ Neuvědomil jsem si, že to ovlivnilo mou duši a ducha jako někoho, kdo se oženil a miloval, a otce teď, co - asi budou čtyři děti? Korzet je jako forma spodního prádla. Je to horké. Je to jako, pro koho je to horké? “Kanye, který se chystá vyrazit na cestu jeho Ježíš je král prohlídka , také dodal: „Jsi moje žena a ovlivňuje mě to, když jsou obrázky příliš sexy,“ Kim si všimla, že jeho duchovní cesta je jeho vlastní a ona tam ještě není.

jak se post malone vyhodil do vzduchu

'Vybudoval jsi mě, abych byl tento sexy člověk a sebevědomí a všechno tohle,' řekla Kim. 'A to, že jsi na cestě a jsi na transformaci, neznamená, že jsem s tebou na stejném místě.'

Níže se můžete podívat na Kim Kardashianovu úplnou Met Gala 2019.Viz Fotografie módních voleb rapperů v roce 1997