Kim Kardashian porodila Kylie Jenner v hudebním videu Leaked Kanye West: Sledujte

Hudební video k písni Feel Me od Kanyeho Westa uniklo a ve vizuálu je znázorněno pověst Kylie Jennerové.

11. epizoda lásky a hip hopu v Atlantě

Režisér Eli Russell Linnetz, který video režíroval, poprvé sdílel klip prostřednictvím svého Instagramu ve středu večer (2. září). „Režíroval jsem to před třemi lety. nikdo to nikdy předtím neviděl. #feelme, “napsal v titulku k videu.Linnetz to vysvětlil E! Zprávy včera, že koncept klipu symbolizuje hvězdnou slávu Kylie a to, jak by neshromáždila tak velký úspěch, kdyby nebylo její starší sestry Kim Kardashian. Pro ilustraci je na videu vidět, jak Kim metaforicky porodí Kylie.'Představuje Kylie vycházející z Kimovy pochvy,' říká režisér. 'Metaforickým významem je, že bez Kim nebude Kylie.'

Píseň, ve které vystupuje Kyliein bývalý přítel Tyga, začala kolovat online v roce 2016. Vizuál vznikl před třemi lety. Nikdy však nebyla vydána kvůli Kylie a rozchodu rappera, ke kterému došlo po natočení videa.„Video bylo natočeno po dobu pěti měsíců, ale nikdy nebylo zveřejněno, protože Kylie a Tyga se rozešla, “říká Linnetz.

Režisér dále říká, že video, jehož výroba stála téměř 1 milion dolarů, je „vizuálním rozbitím americké ikonografie, umělou technikou bojující se ženami“.

Ve zveřejněném videu „Feel Me“ je Kylie vidět procházet závodní dráhou monster trucků v honosném oblečení, zatímco Kim Kardashian nosí podobné dvoudílné oblečení.Není jasné, proč se Eli Russell Linnetz rozhodl sdílet vizuál, ale je to vidět níže.

Podívejte se na nejlepší překvapivá hip-hopová alba všech dob