Vrah Mike kouří trávu s Billem Maherem a diskutuje o prezidentu Bernieho Sanderse v „reálném čase“

Včera v noci (13. února) se Killer Mike znovu objevil na HBO V reálném čase s Billem Maherem a tato epizoda se vznesla kouřem, když Killer Kill absolvoval společný rozhovor s Maherem, než diskutoval o Bernie Sandersové kandidovat na prezidenta George W. Bushe a poločasovou přehlídku Super Bowl 50 formací Beyonce.

Věci začnou rozhovorem o legalizaci marihuany, po kterém Mike a Maher projdou kloubem, který rapper později odhalí na žádost své matky.Téma se poté přepne na přehlídku Super Bowl od Beyonce, která dostala spoustu lidí do kalhotek. „Bílí lidé, není to vždycky o vás,“ řekl Killer Mike a prolomil význam písně. Později přednesl krátkou lekci na večírku Black Panther, který je tématem Beyho show a zdá se, že lidi nejvíce rozrušuje.Konverzace se poté přesunula k Bernie Sandersovi, jehož je Mike už nějakou dobu horlivým zastáncem, a poté proběhne politika George W. Bushe, když rapper Run The Jewels opovrhoval neopodstatněnými válkami. Spojené státy by měly „přestat posílat chudé a dělnické chlapce do války,“ řekl. Vysoké časy.

Atlanta rapper nedávno škádlil nové album Run The Jewels s rýmovým partnerem El-P. Jednalo by se o třetí eponymní album dua. Jejich poslední projekt Run The Jewels 2 klesl v prosinci 2014.Podívejte se níže na rozhovor s Billem Maherem.

https://www.youtube.com/watch?v=NbClS086tdQ

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let