Kid Ink mluví o svém osobním stylu a šatníku pro show

Footaction se spojil s L.A. rapperem Kid Ink pro čtvrtý díl jeho série 'Style Means'. Při bližším pohledu na to, jak styl hraje klíčovou roli v hip-hopovém životním stylu, Kid Ink sdílí, jak jeho fascinace komiksy ovlivnila jeho styl a hudbu.

V minulosti seriál zaznamenal život rappera YG, producenta a majitele labelu Hit-Boy a rappera Bay Area G-Eazyho na pódiu i mimo něj a s Kid Ink se připojil k rodině Footaction pro jejich kampaň #OwnIt, ‚Be Real ' „umělec je nejnovější MC, který ukazuje, jak styl a módní trendy ovlivňují jeho každodenní životní styl. Ink, který se připravuje na své turné One Hell of a Nite s Chrisem Brownem, Fetty Wapem a dalšími, vypadá, že si díky své nabídce Footaction udrží náskok.XXL rozdělil to s Kid Ink o jeho partnerství s Footaction a jejich kampani #OwnIt, stejně jako o Kidově osobním stylu. - Roger KrastzXXL : Jak vzniklo partnerství mezi vámi a Footaction?
Dětský inkoust: Natáhli ruku a řekli, že mohu pomoci představit určitá témata s mým vlastním příběhem o tom, jak právě styl ovlivňuje můj každodenní život, protože víte, že jsem někdo do stylu, do módy a oni si uvědomují, že si myslím, že natáhl ruku, aby zjistil, jestli jim mohu pomoci překonat tuto zprávu o tom, že máte v sobě jen různé styly. A také pro mě, být jen z ulice a porozumění.

Jak byste popsal svůj osobní styl?
Víte, [co] jsem s kampaní udělal, bylo jen vysvětlit, jak se styl během dne mění, podle toho, co děláte a čím procházíte. Stejně jako já se střídám pravděpodobně třikrát za den, jen na různé kousky, protože nechci jít někam někam přehnaně stylově, víte, co říkám? Pokud dělám nějaké jednoduché věci, pak je to během dne spíše sportovní vzhled. Je to stále čistý vzhled, ale když jsem na jevišti nebo je čas jít ven v noci, jsem trochu okázalejší. Přes den je to spíše chladný, uvolněný lup.Kdo byli někteří z rapperů, ke kterým jste vzhlíželi, když šlo o módu?
Myslím, že dospívání, rozhodně, když přišlo na to být okázalý, když jsem byl mladší a poprvé jsem se dostal k hip-hopu mezi všemi v Bad Boym jako Diddy a Ma $ e a těmi kluky z východního pobřeží, byli tak trochu honosnější a stylovější ve srovnání s [tím, co] pocházelo ze západního pobřeží, kde máme pouliční vzhled. Styl byl tedy trochu krutější než honosný Versace, Gucci a Louie. Nebylo to příliš mnoho lidí v kapuci, kteří měli na sobě takové věci, byly to základní bílé trička, modré džíny.

už žádné párty v la košili

S jakou společností byste chtěli spolupracovat na kolekci oděvů nebo obuvi?
Kdybych znovu vytvořil botu s kolekcí někoho jiného, ​​myslím, že bych předělal tenisky Jordan. Myslím, že bych udělal 11, což je jeden z mých oblíbených tenisek, nebo dokonce 6.

Jaké prvky jsou nutné pro dobrou spolupráci mezi umělcem a značkou oděvů nebo obuvi?
Oba lidé se skutečně setkali s myšlenkou a zůstali ve společné řeči o projektu. To je podle mě velmi důležité.Jak postupujete při výběru šatníku pro vaše představení?
Jde opravdu o to stát se a pokusit se přijít s oblečením, o kterém si nemyslíte, že ho bude nosit jiná osoba na turné, nebo někdo v publiku. Někdy je to těžší, když děláte větší turné s jinými umělci, protože víte, že každý bude mít vždycky stejný pár bot. Ale myslím, že to je o tom, že to opravdu přepnete a opravdu najdete ten styl, který můžete opakovat jako téma.

Jaký je trend v hip-hopu, o kterém doufáte, že se nevrátí?
Montérky. Nemyslím si, že by dospělý muž měl nosit kombinézu. Ale víte, je to jen můj osobní názor.