Kid Cudi se ptá, jestli s ním Pharrell Williams ještě někdy bude pracovat

Kid Cudi Passion, Pain & Demon Slayin & je pro většinu fanoušků oblíbený, ale Ohio Rager má pocit, že se album k této příležitosti nedostalo a možná o něj přišlo jako o spolupracovníka.

V novém rozhovoru s GQ , Cudder připouští svůj štítek „neudělal správnou věc“, pokud jde o LP z roku 2016, i když není jasné, kde přesně se pokazili. Nevím, jestli Pharrell se mnou bude znovu spolupracovat, protože tyto písně nedělaly to, co měly, řekl reportérovi.Pokud si toho nejste vědomi, The Neptunes mastermind produkoval Andre 3000 za asistence „By Design“, dále také „Flight at First Sight / Advanced“ a „Surfin“, hlavní singl off Passion, Pain & Demon Slayin & . Pharrell je také uveden na posledních dvou.Bez ohledu na to je Cudi v lepší náladě, než kdy byl („Právě teď nebojuji s žádnými démony. Díky bohu.“) Nedávno se objevil na Quavo Huncho Závěrečná skladba „Lost“ odhalila, že v současné době pracuje na show s filmařem a komikem Jordanem Peelem.

V červnu vydali Kid Cudi a Kanye své první společné album, Děti vidí ducha , s plány na vydání několika následných akcí.„Existují některé písně, které jsme nepoužili, a doufám, že je můžeme později zveřejnit,“ vysvětlil v rozhovoru pro Plakátovací tabule . „Ale plán je udělat víc Děti vidí duchy alba ... Prostě máme tu chemii, která je nepopiratelná, zvláště když o ni musíme bojovat navzájem. “

Podívejte se na fotky různých vzhledů Kid Cudi v průběhu let