Kid Cudi je naštvaný na „Day“ N „Night“ TikTok Trend

AKTUALIZACE (14. BŘEZNA):

Prohlídka pouze pro 4 oči

Kid Cudi nyní objasnil své pocity ohledně uživatelů TikTok přidáním jeho hitu „Day“ N Nite 'k novému trendu poté, co v sobotu (13. března) původně tweetoval, že „neposere to, co udělali s mou písní na tik tok“.'Ahoj!! Chci věci vyjasnit a je to naposledy, co to IMA řeší, “zveřejnil Cudi v tweetu v neděli (14. března). „Média špatně interpretovala moje slova. Nejsem „naštvaný“ nebo „naštvaný“ jak říkají některé články. Nemám vůbec problém s tik tokem a s tím, co tam děti dělají. Když se Memories and The Scotts stal virálním, myslel jsem si, že je to celkem v pohodě. Když jsem vytvořil Den n Nite, chtěl jsem, aby pomohl lidem. Nikdy jsem si nepředstavoval, že to bude použito vtipným způsobem. Odhodilo mě to, ale. Dokud vám píseň stále pomáhá, chlapi a texty nejsou zapomenuty, pokračujte ve svém. Peace n Love yall !! 'ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

Dětský útěk Kid Cudi „Den“ N „ Noc' je kooptován pro nový trend na TikToku a rapper to necítí.Nové trendy v hudebním videu, které představil Gen Zers na TikToku, se v nedávné době dostaly na titulní stránky, a tento vyhledává uživatele, kteří využívají hit Cudder z roku 2008 k novému převzetí sociálních médií. Tento trend zahrnuje lidi, kteří používají část písně, kde Cudi rapuje: „Teď se na to podívej,“ a následuje náhodný klip všeho, od psa, který spadne do bazénu, až po kočku, která dává tlapku do akvária a padá dolů.

Navzdory vzestupu písně v aplikaci, která vycpává kapsy rapperů z Ohia, je překvapivě rozrušený nad videi TikTok. Nebudu šukat, co udělali s mou písní na tik tok takin text, “tweetoval v pátek (12. března). „Žijeme v podivné době. Nelichotím. “

Poté, co dal najevo, jak se cítí, odpověděl „velmi“ fanouškovi a poznamenal, že nový trend je šílený.Většina videí TikTok má nevinnou povahu. Existuje dokonce několik stránek TikTok věnovaných zveřejňování pouze klipů „Now Look at This“, které obsahují převážně videa se zvířaty a další mírné (podle internetových standardů) klipy. Některé jsou však trochu obscénnější.

obal alba luv vs the world 2

V sobotu (13. března) Cudi reagoval na fanouška, který řekl, že na tento trend může přehnaně reagovat. Nemyslím si, že to dělám ‚hluboko 'tím, že tweetuji, jak se cítím, zveřejnil Cudi. Teď, když jsem vykřikoval, je to další věc. Nic špatného na tom, že říkám, že nesouhlasím, a pokud jste takovým fanouškem, víte, že moje texty jsou pro mě nejdůležitější. Jsem nadšený ze svých sraček, takže IDC, který má s tím problém.

Cudi není jediným rapperem, který se v poslední době ocitl v čele trendu TikTok. Minulý měsíc začali někteří uživatelé aplikace zrušit kampaň Eminem poté, co upozornili na toxicitu některých jeho starých textů. Zdálo se, že detroitský rapper reagoval na pobouření minulý týden .

Podívejte se na hip-hopová alba, která se v roce 2021 stanou pěti