Kevin Gates propuštěn z vězení

Kevin Gates je zpět.

Ve středu ráno (10. ledna), Zprávy TMZ rapper byl propuštěn z nápravného střediska East Moline v Illinois, týden poté, co bylo potvrzeno, že je svobodným mužem.jay z nové album ke stažení zdarma

V době, kdy byl dnes propuštěn, Gates sloužil devět měsíců plánovaného třicetiměsíčního trestu odnětí svobody za držení zbraní. Gates předtím sloužil šest měsíců ve vězení za to, že během jednoho ze svých koncertů kopl do fanynky do hrudi, ale v den, kdy měl být propuštěn z floridského vězení Polk County dne 24. března 2017, byl zadržen ze státního zatykače na obvinění z držení zbraně v Illinois.Odtud byl 26. dubna 2017 Gates odsouzen na 30 měsíců vězení. Nyní je na svobodě.

V rámci podmínek jeho propuštění bude Gates podléhat povinnému dohledu a nebude mu dovoleno vlastnit žádné střelné zbraně. Zní to jako slušný obchod.Gates šel do svého účtu na Twitteru a Instagramu a sdílel obrázek se slovy „I & M HIM.“ Je to název nové písně, nového alba nebo prostě prohlášení? Budeme muset počkat a uvidíme.

Když minulý týden mluvil s TMZ, Gates právník vysvětlil, že jeho klient věnuje „značné množství času a prostředků“ tomu, aby zajistil, že se dospívající vyhne mnoha stejným chybám, kterých se dopustil v průběhu svého života. To by mohl být dobrý nápad.

nejlepší hip hopoví umělci 2000

Gates byl po vydání svého úsilí z roku 2016 na pokraji plnohodnotné superhvězdy, Zlepšení . Díky živým pouličním textům a nekonečně nezapomenutelným melodiím si projekt vysloužil Gatesovu uznání kritiky a platinovou desku - bez pomoci jakýchkoli funkcí.Když Gates odešel za mříž, část z toho se ztratila. Nyní může vyzvednout jednotlivé kousky a pokračovat v tom, co by mělo začít velmi úspěšným rokem 2018.

XXL oslovil Gatesa tým v Atlantic Records pro komentář.

Illinois Department of Corrections

pivní bonga a bentley se uvolňují

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku