Kevin Gates se podílel na autonehodě poté, co Prius narazil na Lamborghini

Kevin Gates byl včera účastníkem dopravní nehody, ale naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Podle zprávy od TMZ v úterý (30. března) zasáhla nákladní automobil Lamborghini z Baton Rouge v La Rapper žena, která řídila Toyota Prius, poté, co projela červeným světlem. Nehoda, která se stala v Los Angeles, způsobila Gatesa; SUV se vymkne kontrole. Cizí vozidlo nakonec skončilo 100 stop od křižovatky, kde rýmovač pravděpodobně čekal na semaforu.nechcete ten pozdní text

Na fotografiích pořízených vývodem je Gates viděn stát uprostřed křižovatky a mluvit s ženou, která se srazila do jeho auta. Policie a hasiči byli údajně povoláni na místo, kde donucovací orgány pomohly příslušným stranám provést výměnu informací o pojištění.

Na notu týkající se hudby Gates nedávno obdržel a RIAA -certifikovaná platinová deska za jeho rekord z roku 2018 „Me Too“ z jeho úsilí Luca Brasi 3 . Získal také zlatou plaketu za film „Big Gangsta“, který se objeví na jeho EP z roku 2019, Pouze generálové chápou . Obě skladby v současné době dělají vlny na TikToku s více než 560 000 videi používajícími „Big Gangsta“ a 1,9 milionu představujících „Me Too“.

Kevin Gates ' nejnovější nabídka, Pouze generálové, část 2 , vyšlo minulý měsíc. Dvanáctistopý mix je pokračováním Pouze generálové chápou a obsahuje skladbu „Plug Daughter 2.“ vyprodukovanou internetovými penězi.XXL oslovil LAPD a zástupce pro Kevin Gates za komentář k nehodě.

Podívejte se níže na videozáznam ze scény srážky.

Podívejte se na každý diamant s hip-hopovou písní certifikovaný v historii hudby