Kendrick Lamar vítá dceru: Zpráva

Gratulujeme očividně za Kendricka Lamara a jeho snoubenku Whitney Alfordovou. Pár údajně uvítal své první společné dítě v pátek (26. července).

Podle USA týdně , který zprávu poprvé informoval, Alford porodila holčičku. Pár těhotenství tajil a předem to veřejně neoznámil. Toto je údajně první společné dítě Kendricka a Whitney.Samotný Kendrick tuto zprávu ještě nekomentoval, ale kriticky uznávaný rapper, který věděl, jak funguje - obvykle zcela mimo pozornost - pravděpodobně nevyhrál.Pokud je tato zpráva pravdivá, K. Dot právě dosáhl dalšího velkého milníku se svým dlouholetým partnerem Alfordem, s nímž je již více než deset let. Oznámil, že je s ní zasnoubený před více než čtyřmi lety.

'Jsem věrný půdě,' řekl K. Dot hostitelům na Power 105.1 Snídaňový klub . „Na konci dne chcete mít vždy kolem sebe skutečné lidi. Každý, kdo byl kolem mě, byl dole od prvního dne a já to nemohu změnit. Neměním se pro nikoho. Vždy prokazuji úctu, když se projevuje úcta a lidem, kteří byli po vašem boku, byste to měli ctít. Takto se postavíte. “XXL se obrátil na tým Kendrick pro další informace. Gratulujeme Kendrickovi a jeho snoubence.

9 obrázků rapperů a jejich milovníků před slávou