Kendrick Lamar, Travis Scott, Future and More vystoupí na Coachella v roce 2017

Festival hudby a umění Coachella Valley představil svoji řadu 2017, která se jako obvykle může pochlubit množstvím velkých jmen. Na dubnové akci vystoupí Kendrick Lamar, Future, Travis Scott a mnoho dalších.

Mezi další hip-hopové počiny patří ScHoolboy Q, Lil Uzi Vert, Mac Miller, Gucci Mane, Raury, Denzel Curry a Tory Lanez. Kromě toho jsou non-rapovými headlinery festivalu Beyoncé a Radiohead. Celý seznam si můžete prohlédnout výše uvedeným letákem festivalu.Poprvé se v listopadu říkalo, že K. Dot a Beyoncé budou hlavní hvězdou každoročního kalifornského koncertu. Kendrick se samozřejmě na Coachella 2016 objevil překvapivě během setu Andersona. Paaka. Mezitím se Beyoncé poprvé představí na slavném festivalu Golden State.I když na Coachella 2017 vystupuje spousta rapperů, je tu jeden, který rozhodně vyniká mezi smečkou. Fanoušci hip-hopu rádi vědí, že Kendrick, pravděpodobně nejlepší rapper naživu, bude hlavní hvězdou Coachelly.

myslel, že to bylo video o suchu

XXL Sidney Madden nedávno hovořil s umělcem TDE o svém ocenění pro prezidenta Baracka Obamu.Myslím, že mu svět dluží nejen hip-hop, řekl K-Dot. Všichni mu musíme přiznat jeho uznání za to, že nás vůbec pustil do budovy. Pravděpodobně bychom se už nikdy nedostali dovnitř toho domu. Přemýšlejte o tom takhle. Rick Ross, Cole, Nicki Minaj, opravdu šel, abychom to zažili. Tohle naši prarodiče vždy chtěli vidět ... “

Vstupenky bude těžké získat, takže si je vezměte včas. Festival se bude konat v Empire Polo Field v Indiu v Kalifornii. Akce trvá dva víkendy, od 14. do 16. dubna a 21. až 23. dubna.

Zde je 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2016