Kendrick Lamar sdílí nový název alba, obálku a seznam skladeb

Označte dnes (11. dubna) jako automatickou výhru pro fanoušky Kendricka Lamara. Jen den poté, co se jeho poslední singl „Humble“ stal hitparádou Billboard Hot 100 pro rapový singl za posledních sedm let, K. Dot sdílel se světem název alba, seznam skladeb a oficiální obal alba pro jeho další LP, SAKRA. Nahoře můžete vidět obal a název pro sebe a níže uvedený seznam skladeb.

ok, tahle píseň mi tady připomíná moji bývalou

SAKRA. bude dlouhý 14 stop a bude obsahovat vystoupení Rihanny a U2. Minulý týden byli na projektu představeni lidé jako Alchemist, Cardo, DJ Dahi, Mike WiLL Made-It, BADBADNOTGOOD a 9th Wonder.



Kapela BADBADNOTGOOD dokonce tweetovala, že přispěla k filmu „Lust“, který zahrnoval produkci DJ Dahi a Sounwave a vokály Kaytranady.



Cornrow Kenny nastartoval hype vlak SAKRA. když na svou stránku Instagramu nahrál tehdy záhadný obrázek římských číslic pro číslo čtyři. Fanoušci věřili, že to bude známka jeho dalšího alba, které brzy spadne, a ukázalo se, že měli pravdu.

utekl na da plug dvakrát význam

Jen o den později K. Dot vypustil „The Heart Part 4“, tour de force rychlých střel a tvrdých textů. V tu chvíli lidé věděli, co se bude dít, zvláště když K. Dot řekl rapperům, že to mají „do 7. dubna“, aby to dali dohromady.



Lidé vzali ten poslední řádek, což znamenalo, že 7. dubna upouští od svého skutečného alba, ale ve skutečnosti použil datum, aby oznámil, že jeho nový projekt vyjde tento pátek 14. dubna.

Prohlédněte si SAKRA. seznam skladeb a zadní obal alba pro nejnovější projekt Kendrick níže.

bohatý chigga, přijďte na mé párty turné

Kendrick Lamar SAKRA. Seznam skladeb



1. „Krev“
2. „DNA“
3. „Ano“
4. „Prvek“
5. 'Cítit'
6. Funkce „Věrnost“. Rihanna
7. „Pýcha“
8. 'Pokorný'
9. „Chtíč“
10. „Láska“
11. Funkce „xxx“ U2
12. „Strach“
13. „Bůh“
14. „Duckworth“

Nejlepší zábava Dawg

Twitter si myslí, že Kendrick Lamar disidentuje Big Seana ve filmu „The Heart Part 4“