Projekt „Section.80“ od Kendricka Lamara získal o šest let později zlato

Kendrick Lamar může přidat další plaketu na svůj plášť. Compton MC Oddíl 80 album, které kleslo v roce 2011, bylo certifikováno zlatem společností RIAA . Certifikace proběhla 14. dubna.

Sekce.80 zlatá certifikace přichází jen několik měsíců poté, co Kendrick zaznamenal první platinovou píseň své kariéry. Úspěšný singl Alright od Top Dawg Entertainment byl v únoru certifikován platinou.Podle Terrace Martin, jednoho z Kendrickových producentů, K. Dot byl ve skutečnosti již podepsán na Aftermath, když upustil Oddíl 80. Kendrick byl podepsán k Interscope, než to zveřejnili, a přesto klesl Oddíl 80 , a to bylo indie, 'Martin řekl v roce 2015. “Stále klesl Oddíl 80 , ale to byl nezávislý projekt.Nová zlatá deska K. Dot doplňuje již tak působivou kolekci, která zahrnuje dvě platinová LP. Kendrick ood dítě, m.A.A.d. město byl certifikován platinou v roce 2013, zatímco kriticky oslavovaný Pasák motýla získala platinovou certifikaci v loňském roce.

Kendrick pravděpodobně nebude dlouho čekat na další zlaté album vzhledem k horlivosti kolem jeho alba SAKRA. Předpokládá se, že LP během prvního týdne prodá přibližně 500 000 ekvivalentních jednotek alba. Pokud jsou projekce pravdivé, SAKRA. bude Kendrickovo třetí po sobě jdoucí album, které bude debutovat na 1. místě v žebříčku Billboard Top 200.SAKRA. je připraven dělat velké počty a Kendrick plánuje k těmto číslům přidat vinylové vydání alba. „DNA“ MC prodává kopie 2LP prostřednictvím svých oficiálních webových stránek. Každý z nich bude podepsán autogramem, ale vinyl se začne dodávat až v červenci. Doufejme, že žádní fanoušci nebudou jíst své kopie jako nešťastný fanoušek K. Dot, který prohrál sázku právě na to.

Kendrick také prodává podepsané kopie SAKRA. CD a trička s titulem alba na přední straně.

Tady je 19 rapperů, kteří v roce 2017 získají platinu