Kendrick Lamar hodnotí Doggystyle Snoopa Dogga

Umělec: Snoop Dogg
Recenzent: Kendrick Lamar
Hodnocení: XXL
Výročí: 20 let

Přišel jsem z kluziště, když jsem [poprvé slyšel] Doggystyle . Je zábavné si tyto věci pamatovat. Přítel mé tety to hrál, když řídil. Moje teta řekla, myslel jsem, že se vám nelíbí Snoop Dogg. A on odpověděl, že jsem to musel několikrát slyšet. Netušil jsem, že se jen nenávidí, protože byl z opačné kukly.Vlastně jsem to poslouchal, když mi bylo 6. Věřte mi, když jste z Comptonu, Long Beach, Watts, South Central, Inglewood ... to je vše, co kolem vás hráli jako dítě. Nemohl jsem tomu uniknout. Pamatuji si, že jsem viděl Snoop Dogga na této video stanici zvané The Box. Někdo pořád objednával Ain’t Nothing But A G Thang. Hodně jsem sledoval videa, takže jsem ho znal.Moje oblíbené nahrávky jsou G Funk Intro, Tha Shiznit, Pump Pump, Gz And Hustlas ... Jeden z mých oblíbených textů z alba je, You's bleea a já jsem velký pes / poškrábu tě ze svých koulí muthafuckin 'tlapky, od Doggy Dogg World. Nebyla to nejsložitější linka, ale v té době to bylo vše, co mohl sedmiletý chytit. Myslel jsem, že je to těžké.

Rozhodně jsem tím albem ovlivněn. Struktura. Soudržnost. Parodie. Proud. Melodie, které Snoop kopal. Syrové rapy. Bez Kendricka Lamara by nebylo Doggystyle . [Na albu vynikal] byl jeho zvuk. Alba, která vydrží tak dlouho, mají svůj vlastní zvuk. Nebylo to nic duplikovaného, ​​proto to vyniklo. Byl to ten G-Funk.
Poslouchám to každé dva až tři letouny, když jedou na písni nebo se dva otáčí v mém iPhone. Skutečnost, že o tom stále diskutujeme i o 20 let později, o tom říká všechno. - Kendrick Lamar (jak bylo řečeno Vannesa Satten )