Kendrick Lamar má šest alb nevydané hudby, říká jeho inženýr

Už nějakou dobu jsme neslyšeli žádnou novou sólovou hudbu od Kendricka Lamara, ale to neznamená, že nepracoval. Podle jeho osobního inženýra Dereka 'MixedbyAli' Aliho sedí K-Dot na šesti nevydaných skladbách v hodnotě šesti alb.

Ali byl hostem ETC s podcastem Kevina Duranta ve čtvrtek (12. listopadu), kde hovořil s moderátorem Eddiem Gonzalezem o své kariéře a úzké spolupráci s týmem Top Dawg Entertainment. Mluvil konkrétně o pracovní morálce Kendricka a řekl, že v Comptonu v Kalifornii má MC spoustu materiálu, který zatím nevydal.'Jen pro Kendricka, dovolte mi říci, myslím, že bychom mohli dát dohromady šest alb,' řekl Ali kolem 34 minut. „A víte, máme každého stejným způsobem. Jde jen o pochopení toho, že byste mohli udělat něco lepšího. Toto myšlení má snahu usilovat o co nejlepší možnou verzi. “Podrobně popsal Kendrickovy perfekcionistické způsoby a dodal: „To Kendrickovo celé myšlení se vždy snaží dělat lépe, ať už nahrává nový verš. Víte, nahrál by celou skladbu a o měsíc později by dostal jednu ad-lib zpět, protože se mu nelíbí, jak na ad-lib dýchal. Je to tak podrobně popsáno v tom, co odděluje děti od mužů, od dobrých od skvělých, prostě být tím konkrétním v každém rohu písně a opravdu se dostat do trhliny a porozumět každé její části. Je to skutečný umělec. “

Po více než třech letech od vydání svého posledního alba, oceněného cenou Grammy SAKRA. , Kendrickovi fanoušci velmi trpělivě čekali na něco nového. Minulý měsíc se Kendrick zabýval otázkou, proč trvá dlouho, než upustí od alb. „Celý rok trávím jen přemýšlením o tom, jak provedu nový zvuk, nemohu dělat totéž znovu a znovu,“ řekl během rozhovoru s i-D časopis. 'Potřebuji něco, co by mě vzrušilo.' Vidím, že jsi někdy frustrovaný, protože chceš nějaké nové hovno. “Na připravovaném LP Kendricka, které bude jeho pátým, vyšlo několik detailů. Začátkem letošního roku bylo oznámeno, že připravované album bude mít větší rockový vliv. V říjnu řekl TDE Terrence Punch Henderson, že projekt přijde „brzy“.

Otázkou zůstává, kde je nové album Kendricka Lamara?

Pohled na nejočekávanější alba hip-hopu, která dosud padla