Beats Kendrick Lamar 2021

Za 10 let se Kendrick Lamar stal jedním z držitelé korun rapové hry . Nepolapitelný MC má jeden z nejvíce pevná tělesa práce v hip-hopu se čtyřmi uznávanými sólovými studiovými alby, jeho posledním LP LP oceněným v roce 2017, SAKRA. , který má pocit, že vyšel před deseti lety. S každým albem dokazuje Kendrick své odhodlání jako jednoho z nejuniverzálnějších a přesto provokujících řečníků, jaké žánr viděl. Jeho talent pro výběr produkce, která se hodí k T, je tajemný. Během jeho čtyřleté nepřítomnosti v hudbě se na YouTube objevovaly rytmy typu Kendrick Lamar, když se začínající producenti snaží zachytit Compton, Kalifornie rapper Hudební esence.

Kodak kapky telefon ve sprše videa

Kendrick jako umělec je chameleon, který se dokáže bez problémů přizpůsobit různým výrobním paletám. Oddíl 80 , jeho debutové album z roku 2011, bylo nepřijatým tour de force. Tmavší tón, K-Dot dodával bezchybné toky stejně snadno u skladeb, jako je sirupovitý Sounwave produkovaný A.D.H.D a zběsilá zvuková scéna na Rigamortus, výtvor Willie B.V roce 2012 dobré dítě, M.A.A.D. město , Kendrick opět dokázal, že zvládá široké spektrum produkce, od vibrací skóre akčních scén Backseat Freestyle, produkovaných Hit-Boy, až po dulcetnější tóny jako Bitch Don’t Kill My Vibe, produkované Sounwave; Plavecké bazény (Drank), výrobce T-Minus; and Poetic Justice, produkoval Scoop DeVille. Zatímco vzdušné, středně tempové klouby jsou jeho taškou - což byla výmluva pro jeho kritiky, aby označili jeho hudbu za nudnou - Kung Fu Kenny je všestranný tvůrce hitů.Jeho třetí studiové LP, Pasák motýla v roce 2015 došlo k obratu novým směrem. Mozkový projekt je spojen s plyšovými jazzovými a funkovými samply, které hrají na celkovém tónu alba. King Kunta, produkovaný Sounwave, je poutavý edikt s postupujícími akordy a známým vzorkem Jamese Browna, zatímco Rahki-produkoval i sleduje podobnou žílu naplněnou duší. Korunní klenot a Držitel ceny Grammy hymna, dobře, obsahuje živé perkuse a a nezapomenutelná saxofonová serenáda vybráni Pharrell a Sounwave.

The Získání Pulitzerovy ceny SAKRA. při dodržení scénáře ukázal další zvukovou evoluci. Ten bombasticky úspěšně pronikl do pasti Pokořit., produkoval Mike WiLL Made-It a Pluss.Kendrick může vykročit do nového pruhu na svém připravovaném pátém albu, protože se v roce 2019 šířily pověsti, že toto LP bude ovlivněno rockem.

S téměř půl dekádou bez nového LP z budoucí rapové Hall of Famer fanoušci čekali na nový projekt K-Dot, který podpoří rapovou krajinu jako kontrola stimulu. To nezastavilo růst producentů ve formování skladeb prostřednictvím YouTube vhodných pro rappera na základě jeho minulých produkčních možností.

Zatímco trpělivě čekáme na návrat Kendricka z jeho čtyřletého volna, ztratíme se v několika solidních rytmech typu Kendrick Lamar, které jsme z YouTube vybrali.Podívejte se na 14 nejvíce nepolapitelných rapperů na internetu