Kendall Jenner znovu zažalovala za použití obrazu Tupaca Shakura na tričkách

Módní strasti Kendall Jennerové pokračují, protože další fotograf zažaloval společnost modelu za použití fotografie Tupaca Shakura, The Notorious B.I.G. a Redman.

Podle zprávy od TMZ , fotograf Al Pereira podal novou žalobu na Kendall Jenner, Inc. a tvrdil, že Jenner nemá právo použít jeho fotografii. Jennerova společnost použila fotografii pro trička a překrývala její tvář nad třemi rapovými legendami.Je to podruhé, kdy byl Jenner zasažen soudním procesem tohoto druhu. V červenci fotograf Mike Miller řekl, že nikdy nedal Kendall nebo její sestře Kylie svolení použít jeho snímek Tupaca. V právních dokumentech Miller uvedl, že nemá žádný zájem o spolupráci se sestrami Jennerovými, zejména po fiasku Kendall's Pepsi, kde byla obviněna ze zesměšňování hnutí Black Lives Matter.V návaznosti na odpor byly košile vytaženy z online obchodů a sestry se omluvily. Tyto návrhy nebyly dobře promyšlené a my se hluboce omlouváme každému, kdo byl rozrušený a / nebo urazen, zejména rodinám umělců, “napsali. „Jsme velkými fanoušky jejich hudby a nebylo naším záměrem tyto kulturní ikony stejně ignorovat [sic]. Trička byla stažena z maloobchodu a všechny obrázky byly odstraněny. Tuto příležitost využijeme, abychom se z těchto chyb poučili, a opět nás to velmi mrzí. “

Zatímco Kendall dosud na poslední soudní spor nereagovala, v červenci zástupce pro sestry uvedl, že s navrhováním košil nemají nic společného.Podívejte se na 25 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017 (dosud)