Keith Ape cítí, že byl zmatený po počátečním úspěchu G Ma

Ve světě, kde sociální média mohou proměnit rappery v nekonečné samostatné tiskové série, není neobvyklé, aby si umělci nechali čas, než se vzdají oficiálního debutu ve studiu. Keith Ape vydal své první sólové úsilí, The Znovu se narodit EP, začátkem tohoto měsíce, po příjezdu na hip-hopovou scénu singlem z roku 2015 „It G Ma“. Cítí, že tři roky byly dobře strávené.

'Neměl jsem pocit, že jsem připraven,' řekl Ape XXL mezery prostřednictvím e-mailu. „Všechno se stalo tak rychle a tak rychle se změnilo. Asi jsem byl trochu zmatený. A byl jsem příliš mladý. Ale myslím, že jsem nyní připraven, a proto si také myslím, že je čas. “„Všechno“, na co Ape odkazuje, je bzučení a proslulost, které vycházejí z výše zmíněného hitu, což z něj udělalo okamžitý virální pocit a vyvolalo obvinění z kulturního přivlastnění. Přezdívaný korejský OG Maco, Ape dělal vlny s typem agresivních zvuků ovlivňovaných pastí, které dnes dominují streamovacím službám.Když se Ape zbavil humbuku „It G Ma“, přestěhoval se z Jižní Koreje do Los Angeles a poté spolupracoval s lidmi jako Thouxanbanfauni, Uno the Activist, Famous Dex, Ski Mask The Slump God a Rich Brian. Jeho kolega Rich Brian byl pro skladbu nazvanou „Gospel“. Ačkoli je na trati také XXXTentacion, Ape nikdy nedostal příležitost setkat se s ním, než byl rapper letos v červnu tragicky zastřelen.

'Když jsem pracoval na té písni, X byl ve vězení,' vysvětluje Ape. 'Dokázal jsem s ním komunikovat prostřednictvím vzájemné homie.'Po vyložení několika loosies na konci roku 2017 se Ape nakonec připravil na velký rok 2018. Od konce září cestoval po boku lidí jako Rich Brian a zbytek 88Rising, posádky, se kterou běžel pro posledních pár let.

Nyní uvolnil svůj debutový sólový projekt. Představují hostující vystoupení Wifisfuneral, Yung Bans a Chief Keef a produkci F1thy, Brandona Finessina, Oogiemana a Forzy z Working on Dying, Znovu se narodit je sbírka melodií, které ukazují, jak Ape útočí na stopy s jeho obvyklou energií, když znovu spojuje USA se zvuky pasti, díky nimž se stal hvězdou.

Ačkoli Keith Ape zjistí, že vstupuje do nové části své kariéry, myslí si Znovu se narodit bere ho zpět na začátek. 'Je to restart mě,' nabízí Ape. 'Jsem zpátky, abych byl znovu.'Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu