Kanye West škádlí I Love It a Lil Pump Merch zdarma

Úspěch videoklipu Kanye West a Lil Pumpa „I Love It“ přinesl společnosti G.O.O.D. Hudební umělec nový příval nápadů na merch. Škandování s jeho nejnovějším projektem dříve na Instagramu (17. září), & Ye odhalil prototypy nadcházejícího zboží „I Love It“ a jeho nejnovější nápad Lil Pump.

kodak black drops phone in shower video

V sérii rozhovorů mezi umělci Cali Thornhill DeWitt a & Ye byly zveřejněny na Instagram , oba designéři si vyměňují nápady ohledně designu a provedení zboží „I Love It“. DeWitt poskytuje Kanyemu spoustu vzorů triček s tučným písmem a texty z hitu v tmavých grafických odstínech.Později v rozhovoru „Ye a DeWitt“ navrhne rodák z Chicaga nový nápad na merch zahrnující Lil Pump. Ve snaze ukázat Pumpovi podporu během jeho doby zamčené, říká „Ye DeWittovi, aby na prázdných tričkách Yeezy vytvořil košile„ Free Lil Pump “. Jak již bylo dříve uvedeno, Pump odhalil, že po zatčení za řízení bez řidičského průkazu v Miami minulý měsíc bude muset strávit nějaký čas ve vězení. Není jasné, kdy přesně bude sloužit svému času.tupac shakur tak to prostě je

Obchod Kanyeho „I Love It“ ještě neobdržel oficiální datum vydání, ale s maketami, které jsou v současné době připravovány, by mohlo být jen otázkou času, než se fanoušci dočkají finálního produktu od DeWitt. Mezitím se podívejte na prototypy „I Love It“ v příspěvcích na Instagramu níže a zůstaňte naladěni XXL pro podrobnosti o tomto vydání.

Zobrazit nová hudební vydání pro září 2018