Nude Famous Sculpture od Kanye West není na prodej

Aktualizace:

Říká zástupce Kanye West Vidle The New York Times ' tvrzení, že Kanyeho socha je v prodeji za 4 miliony dolarů, je nesprávné: „Jsme neuvěřitelně polichoceni, že je hlášeno číslo, ale nikdy jsme nezveřejnili prodejní cenu za kus. Spisovatel, jehož příběh byl publikován v NY Times, bohužel založil své reportáže na doslechu, domněnkách, nezúčastněných třetích stranách a nedostatečné kontrole faktů, “uvádí se v prohlášení rep. „Opět nám lichotí takový zájem, ale pokud jde o pana Westa - jde o umění. Těšíme se, až oznámíme, kdy bude Famous opět k dispozici k prohlížení. “rapová alba vycházející v roce 2020

Původní příběh:Kanye West nepotřebuje pro své umělecké dílo mnohem více externího ověření, ale to neznamená, že ho přestane dostávat. Tentokrát by toto ověření mohlo přijít v podobě 4 milionů dolarů. Podle The New York Times , to je částka, na kterou se Yeezyho hyperrealistická socha „Famous“ chystá v umělecké galerii Blum & Poe v Los Angeles.

Socha, kterou Yeezy debutoval ve svém divoce kontroverzním videu „Famous“ letos na jaře, obsahuje realistické podoby sebe, manželky Kim Kardashian West, Donalda Trumpa, Billa Cosbyho, Chrisa Browna, Raye J., Rihanny, George W. Bushe, Caitlyna Jenner, Anna Wintour, Amber Rose a jeho úhlavní nepřítel Taylor Swift. Všech 12 bateriových „dýchacích“ podobností sdílí postel navzájem.Datum vydání alba j cole kendrick lamar

Kanye během svého projevu na MTV Video Music Awards 2016 vysvětlil myšlenkový proces, který stojí za hudebním videem „Famous“, ve kterém socha debutovala. Celý přepis řeči si můžete prohlédnout níže:

Jsem Kanye West, a to je letos obzvláště skvělé říci. Přišel jsem sem představit své nové video, ale než to udělám, promluvím si. Nyní, dnes večer, může „Famous“ podlehnout Beyoncé, ale nemohu se zbláznit. Vždy si přeji, aby Beyoncé zvítězila, takže.

Ale aby lidé pochopili, jak jsme požehnaní ... Byl to výraz našeho nyní, naší slávy právě teď, nás uvnitř televize. Víš, jen dát ... tu drzost dát Annu Wintourovou hned vedle Donalda Trumpa. Chci říct, jako bych do toho dal Raye J., brácho. To je sláva, brácho! Jako, vidím tě Amber. Moje žena je G. Ne mnoho manželů národů by jim to dovolilo říci právě tam. Přišli jsme ve stejné lodi. Nyní jsme všichni ve stejné posteli. No, možná různé lodě, ale uh.Ale pokud si vzpomenete na minulý týden, v Chicagu bylo zavražděno 22 lidí. Víte, lidé za mnou chodí jako: ‚Ano, to je pravda! Vezmi si Taylora! ‘Ale brácho, jako já, miluji vás všechny. Proto jsem jí zavolal.

Takže jsem loni mluvil na Institutu umění a přišlo ke mně dítě a řeklo: „Tři z mých přátel zemřeli a já nevím, jestli budu další.“ A musí, víte musíte myslet, jako když jste senior a je to poslední měsíc a už se vám nechce dělat další práci. Pokud máte pocit, že vidíte umírat lidi hned vedle vás, můžete mít pocit, jaký to má smysl? Víte, že život může být jako, když se začnete cítit svým způsobem bezcenný.

láska a hip hollywood sezóna 3 shledání část 2

Znám časy pro mě, sedám si a mluvím se staršími, jako, jako, bohatými lidmi. Víš, aka bílá, víš. A říkají mi: ‚Neporovnávej se se Stevem Jobsem. Neporovnávejte se s Waltem Disneym, “a můj přítel Zekiah [sp?] Mi řekl ... říkají mi:„ Neporovnávejte se s těmito lidmi, že ano. “Můj přítel Zekiah [sp?] Mi řekl, že existují tři klíče k tomu, aby byli lidé ochuzeni: to jim bere úctu, bere jim zdroje a bere jejich vzory. Mými vzory jsou umělci, obchodníci. V historii je jich méně než deset. Truman. Brod. Hughes. Disney. Pracovní místa. Západ.

Bro. Bratře! Dnes večer jsme tady, abychom se bavili. Stojím před svým idolem, Puff Daddy. Stojím před svou ženou Kim Kardashian West. Stojím před budoucností: Chance the Rapper, 2 Chainz, Jaden Smith. Bro, my jsme nepopiratelně vliv, vůdci myšlenek. Zahraji vám všem své umění a jen doufám, že se dobře bavíte. Zahrajte si to.

133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti