Kanye West's Champions získává platinový status

Kanye West nedávno přidal ke své stěně další lesklou šedou desku.

Singl Yeezy z roku 2016 „Champions“ dosáhl platinového statusu. Po dosažení zlatého standardu v prosinci 2016 se skladba pomalu tlačila a 15. března prošla platinovou hranicí.„Ye debutoval o sekání v červnu 2016 na koncertě Power House 2016 v Los Angeles. V písni jsou také Quavo, Travis Scott, Gucci Mane, 2 Chainz, Desiigner a Yo Gotti. Asi o týden později jsme dostali oficiální verzi trati.V té době byla píseň označena jako hlavní singl k dlouho očekávané hudební kompilaci G.O.O.D. Krutá zima , který byl roky škádlen, ale nakonec se zdálo, že se uskuteční. Dokonce jsme dostávali potvrzení od G.O.O.D. Hudební umělci.

kdo je nejlepší rapper naživu

„Jsem výkonným producentem alba. Přichází velmi brzy. Chci říci jako vrchol příštího roku, “řekl Travis Scott v rozhovoru v září 2016.„ Vydávám všem tisk. Říkám únor [2017]. “Později téhož roku byl West přijat do nemocnice po duševním zhroucení, které na minutu vypadalo, že vše vybuchne. Projekt se ještě neuskutečnil a o albu jsme v poslední době toho moc neslyšeli.

Zdá se, že West pracuje na nové hudbě. Nedávno byl spatřen v letovisku ve Wyomingu s několika umělci, se kterými často spolupracuje. Na večírek se objevil i Drake.

RIAAPodívejte se na fotografie různých pohledů Kanye West v průběhu let