Kanye West plánoval letět do Švédska, aby osvobodil ASAP Rockyho, než zavolá prezidenta Trumpa, aby pomohl rapperovi: Zpráva

Kanye West byl připraven osvobodit A $ AP sám Rocky, pokud to bylo možné.

Ve středu (25. března) WSJ. Časopis zveřejnili svůj titulní příběh se Westem, který diskutoval o oblečení, Sunday Service a dalších ... včetně stintu, který udělal jeho dobrý přítel Rocky ve švédském vězení loni v létě. Během konvoje údajně Ye odhalil, že si pronajal letadlo, aby pomohl svému příteli, ale nakonec tuto myšlenku smíchal, když zjistil, že to nebude fungovat. To bylo, když zavolal prezidentu Trumpovi.„V polovině července si West pronajal letadlo do Švédska a plánoval vletět a osvobodit hudebního umělce A $ AP Rockyho, který byl zadržen na základě obvinění z útoku dříve ten měsíc,“ uvádí se v článku. „Varován, že Švédové toto gesto nevítají, zrušil letadlo a - ze svého bazénu v Calabasasu - zavolal Jaredovi Kushnerovi do Bílého domu. Donald Trump zavolal o necelou hodinu později poté, co West vylezl z bazénu a snídal.``Nakonec se Trump zapojil do pomoci osvobodit Rockyho, ale švédský premiér později jasně uvedl, že Trumpovo zapojení nic nezměnilo. Než byl Trump po téměř měsíci za mřížemi propuštěn na pouliční bitvu, vydal prohlášení na podporu rappera.

„A $ AP Rocky je situace ve Švédsku, velké zemi, a moji přátelé a vedení,“ řekl tehdy Trump. „A budeme s nimi mluvit, už jsme začali. Mnoho členů afroamerické komunity mi zavolalo, moji přátelé, a řekli, že můžete pomoci? Osobně neznám A $ AP Rocky, ale mohu vám říci, že má obrovskou podporu afroamerické komunity v této zemi. Když řeknu Afroameričan, myslím, že mohu opravdu říci od všech v této zemi, protože jsme všichni jeden. Zavolalo mě tolik lidí, kteří mě žádali o pomoc A $ AP Rocky. “Později někteří Trumpovi kumpáni označili Rockyho za „nevděčného“ za to, že Trumpovi veřejně nepoděkoval za jeho propuštění. Rocky řekl, že po propuštění poděkoval Trumpovi.

Podívejte se na 17 z nejlepších alb kompilace rapových nahrávacích společností