Kanye West zahajuje řadu oděvů s mezerou

Akcie Kanye West se zvyšují.

V pátek ráno (26. Června) se konal DOBRÝ. Hudba zakladatel oznámil, že má nové partnerství se značkou oblečení Gap. Podle The New York Times „Společnost Ye a oděvní společnost se tento měsíc dohodly na 10leté dohodě na linku s názvem Yeezy Gap, která bude k dispozici online a v obchodech v první polovině roku 2021. Nadcházející spolupráce bude spočívat v„ moderních, vylepšených základech pro muže, ženy a děti za dostupné ceny. “ Rovněž poklepal na nigerijského designéra Mowalola Ogunlesiho, který se stal designovým ředitelem nové řady. Publikace dodává, že dohoda má potenciální pětileté prodloužení po dosažení desetileté hranice.''YEEZY A GAP FORM PARTNERSTVÍ#WESTDAYEVER, “zveřejnil rapper tweet s logem Gap se slovem YZY.„Jsme nadšení, že můžeme přivítat Kanyeho zpět do rodiny Gap jako kreativního vizionáře, který staví na estetice a úspěchu své značky YEEZY a společně definuje maloobchodní partnerství na další úrovni, uvedl Mark Breitbard, globální ředitel značky Gap Brand, o společném podniku s multihyphenate.

‘Ye také oznámil jména lidí, kteří se připojují k YZY Gap, a také některé z dalších kreativ zapojených do jeho nové animované show Děti vidí duchy , jeho společné album s Cudi, mezi ostatními. „YZY GAP ZAČÍNÁ MOWALOLA SE PŘIPOJÍ JAKO YZY GAP DESIGN ŘEDITEL KSG KARTON MURAKAMI CUDI JEŽÍŠ KRÁL FILM NA APPLE JAMES TURRELL YZY SPLY DOC NICK KNIGHT PĚNA RUNNER VYDÁNÍ V USA JEŽÍŠ KRÁL DR. DRE VERZE NÁS VYMÝVAL V KREVNÍ VIDEO ARTHUR JAFA#WESTDAYEVER, “tweetoval.Rodák z Chicaga se svou značkou Yeezy daří v několika průmyslových odvětvích a naposledy podal ochrannou známku pro linku krásy. Podle WWD , Kanye 2. června podala dokumenty u Úřadu pro patenty a ochranné známky USA na výrobky, včetně produktů pro péči o pleť, vlasy a nehty, třpytky na obličej a tělo, dětské ubrousky a krém na odstraňování chloupků. Ochranná známka zahrnuje také wellness předměty jako vonné keramické kameny, aromaterapeutické polštáře, éterické oleje, krystaly do koupele a vonné šišky.

V roce 2013 West mluvil o pokusu spojit se s Gapem, aby vytvořil oděvní linii, ale řekl, že „se politikou nemohl dostat“.

Společnost Kanye Yeezy také přidala do svého čistého jmění další čárku. V dubnu Forbes uvedl, že 'Ye je oficiálně miliardář . Na konci roku 2019 jeho značka vydělala téměř 1,3 miliardy USD.Níže se podívejte na ukázku spolupráce YZY Gap.

Podívejte se na zatím nejlepší hip-hopové projekty roku 2020