Kanye West kapky Nová píseň Umýt nás v krvi představovat Travis Scott: Poslouchejte

Kanye West je zpět s novou písní a vizuálem po svém oznámení, že nové album je na cestě.

V pondělí (29. června) chicagský rým oznámil název svého připravovaného alba, Boží země , přes Twitter. V té době také sdílel nový projekt kameraman Arthur Jafa měl být vydán pro nahrávku s názvem „Umyjte nás v krvi“. Dnes ráno (30. června) Kanye splnil svůj slib, protože vizuál zaměřený na Jafa je tady a je v něm Travis Scott.obama vše, co dělám, je vyhrát

Video začíná záběry z protestu na Floridě, kde lze vidět černošskou policistku z policejního oddělení ve Fort Lauderdale, jak nadává své kolegyni za to, že na začátku tohoto měsíce tlačila klečícího protestujícího na zem. Vizuál pak ukazuje dva jedince, kteří se zdá, že mají potíže s dýcháním a jsou léčeni lékařem. „Zdá se, že nové video Ye zapouzdřuje mnoho aspektů, kterým země v současnosti čelí, včetně pandemie koronavirů a hnutí Black Lives Matter protesty .„A snaží se to ovládat“ Ano / Chtějí, abych se uklidnil / Nechtějí, abych byl Kanye / Nechtějí, aby Kanye byl Kanye / Chtějí podepsat falešného Kanyeho, snaží se podepsat klid „Ano / Správně mu říkám Uklidni se, ale neber mě špatnou cestou / Ale nedej mi špatnou cestu, trvalo mi to dlouhou cestou, “rapuje Kanye v záznamu.

La Flame pak vyplivne: „Pusť to, vypni to / Poprava, třicet států (to je správné) / Třicet států stále vykonává (Ah) / Nebudeš zabíjet, nebudu rozlévat, Nextels na setkání (Ooh) / Dodáváme čas ve federálním (Get 'em) / Squad box you in as a sectional / we walk through the glass and the resid (Ooh) / Now look what we goes to (Ah).'jantarová růže tančící na chris brown

Nově vydané video je nejnovějším vizuálem pana Westa od loňského listopadu, kdy bylo upuštěno od režiséra Jakea Schreiera „Closed in Sunday“. Téměř měsíc poté, co bylo nabídnuto video, Kanye doručil své Ježíš je král album a jeho Album Sunday Service Choir, Ježíš se narodil .

Kanyeova nová hudba přichází po oznámení jeho Desetiletá smlouva s Gapem pro jeho řadu YZY Gap minulý týden. Desetiletí trvající partnerství, které bude zahájeno online a v obchodech v první polovině roku 2021, bude sestávat z „moderních, rozšířených základů pro muže, ženy a děti za dostupné cenové body“. Rovněž získal nigerijského designéra Mowalola Ogunlesiho, který převzal směr designu nové linie.

‘Ye minulý týden také informoval fanoušky, že on a Kid Cudi Děti vidí duchy album bude transformováno do animované dětské show . Oba rappeři sdíleli novinky v pátek (26. června) a odhalili, že program animuje a režíruje umělec Tekashi Murakami. Přehlídka představuje medvěda Kanye použitého v prvních třech albech rappera - Vysoká škola Výpadek , Pozdní registrace a Promoce —A liška jménem Kid Fox. „Ye je hlas medvěda, zatímco Cudi je hlas lišky. Není jasné, kdy bude mít karikatura oficiální premiéru.Podívejte se níže na nové video Kanyeho Westa s názvem „Wash Us in the Blood“ s Travisem Scottem.

kdo je joseline hernandez těhotná

Podívejte se na 92 ​​alb, která v roce 2020 dosáhnou 10 let