Kanye West, Drake, Travis Scott a další: Nejlépe placení rappeři minulého roku

Forbes ve středu (10. července) zveřejnili výroční seznam nejlépe placených osobností a na soupisce je spousta oblíbených hip-hopových her.

Kanye West je jediným rapperem, který přistál v top 10 a přichází na č. 3 poté, co za posledních 12 měsíců přinesl 150 milionů dolarů. Většina z toho pochází z jeho řady tenisek Yeezy se společností Adidas, protože má plné vlastnictví značky a na velkoobchodě získává 15 procent licenčních poplatků za boty.Jay-Z vklouzl do první dvacítky na 20. místě s 81 miliony dolarů, díky turné On the Run II vydělal kolem 5 milionů dolarů za noc, což činilo celkem více než 250 milionů dolarů. Velkou měrou přispělo i jeho šampaňské Armand de Brignac, koňak D'Ussé a podíly ve společnostech jako Uber. (Připomínáme, že tento seznam je pouze o penězích, které celebrity přinesly za posledních 12 měsíců - Hov je oficiálně celkovým čistým jměním miliardáře).Jinde na seznamu je Drake na 25. místě se 75 miliony dolarů, Diddy je na 28. místě se 70 miliony dolarů, Travis Scott je na 39. místě s 58 miliony dolarů, Eminem je na 57. místě s 50 miliony dolarů, DJ Khaled a The Weeknd remizoval na čísle 87 se 40 miliony dolarů a Kendrick vstoupil do seznamu vůbec poprvé na čísle 95 s 38,5 miliony dolarů. Zde můžete porovnat tato čísla s loňským seznamem.

Můžete sledovat DJ Khaled, jak rozděluje pět nejlepších placených celebrit níže, a podívat se na celý seznam na adrese Forbes .Podívejte se na 10 nákupů rapperů, které rozbily banku