Kanye West požaduje veřejnou omluvu od Drakea a J. Colea, říká si vůdce povstání za otroctví Nat Turner

Kanye West požaduje veřejnou omluvu od Drakea i J. Colea.

V pondělí (14. září), v nové sérii tweetů, Ye zavolal dva rappery a označil se za slavného vůdce povstání otroků Nat Turnera. Dobrý. Vedoucí hudby na to navázal druhým tweetem, ve kterém prohlásil, že je „druhým nejbohatším černochem v Americe“, a třetím prohlášením, že čeká na setkání s Jay-Z.'Potřebuji veřejnou omluvu od J. Colea a Drakea, abych mohl začít hned ... Jsem Nat Turner ... bojuji za nás,' začal Kanye. Poté hovoří o svém vztahu s Jay-Z. Pokud jde o Kanyeho zmínku o Nat Turnerovi, srovnává se s černochem, který byl ve 30. letech 19. století známý jako vůdce povstání otroků. Turnerova vzpoura se konala v Southhampton County, Va.„Čekám na setkání se Seanem Carterem,“ napsal Ye později a omylem chybně napsal Hovovo vládní jméno, kterým je Shawn. Později se za chybu omluvil. 'Mé špatné, myslel jsem Shawna ... žádná neúcta k mému velkému brácho,' řekl. Kanye West se zmiňuje o tříletém rozchodu mezi ním a Jayem. Pár byl naposledy spatřen společně v roce 2016 a se sešel v roce 2019 na oslavě 50. narozenin Diddyho, ale o tomto stavu jejich vztahu ještě nemusí být žádné oficiální potvrzení.

Jak pokračovala tweetingová pohoda Kanyeho Westa, rapper pokračoval ve srovnání NBA s novodobým otroctvím a zmínil se také o nové dohodě Travise Scotta s McDonaldem.O Kanye je známo, že pracuje na Twitteru, a je to asi měsíc, co tak učinil rychlostí, jakou má dnes večer. Yeezy minulý měsíc zveřejnil řadu libovolných tweetů a předtím pokračoval v dalším chvástání a zavolal svou manželku Kim Kardashian, jeho tchyni, Kris Jenner, herec Shia LaBeouf a další.

Podívejte se na tweety Kanyeho Westa, které požadují omluvu od Drakea a J. Colea, stejně jako srovnání s vůdcem povstání otroků Natem Turnerem níže.

Podívejte se na nedávnou twitterovou zprávu Kanyeho Westa požadující omluvu od Drakea a J. Colea