Zpomalený pohyb Juvenile a Soulja Slim dosáhl čísla 1 na žebříčku Billboard Hot 100: Today in Hip-Hop

V tento den, 7. srpna, v historii hip-hopu ...

Záznamy o peněžních penězích2004: Juvenile's Soulja Slim - singl „Slow Motion“, s asistencí, se oficiálně stává největším hitem rapperů v New Orleans od doby, kdy dosáhl „Back That Azz Up“ Č. 1 v žebříčku Billboard Hot 100 .

Přichycen pomalu kouřenou kytarou „Slow Motion“, šarží Sha Money XL a Black Jeruz, která byla původně vydána na Juvieho Juve the Great Album předchozího podzimu je skladbou, která cítí instrumentální verzi Draw Juvenile a Soulja Magnolia Southern. Trať se zaměřuje na pohyb ladných žen.

„Fuj! Líbí se mi to takhle / Pracuje zpátky, nevím, jak jednat / Zpomalený pohyb pro mě, zpomalený pohyb pro mě / Zpomalený pohyb pro mě, zpomalený pohyb pro mě, 'jde za háček písně, který dodala Soulja Slim.Videoklip k filmu „Slow Motion“, který uváděl četné zakřivené ženy, které twerkovaly na zvuky klasiky Juve, byl natočen v New Orleans a byl propuštěn asi pět měsíců poté, co byla zavražděna Soulja Slim. Ve vizuálu můžete vidět různé pocty zabitému rapperovi, který také získal svůj nejlépe mapující singl, když se trať dostala do Hot 100.

S infekčním sborem, který přispěl k dokonalému vyzváněcímu tónu a jeho uvolnění Cash Money Records, skončil „Slow Motion“ také vyděláváním zlaté plakety, která byla přidělena jeho první pozici na posvátném žebříčku Hot 100. J uve Veliký také skončil se zlatou plaketou.

Zdravte tyto dva originály z New Orleans!Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu