Maminka Justina Combse naznačuje, že míří na Harvard

Vypadá to, že Diddy není jediný z jeho rodiny, který se může zapsat do historie, protože se ukázalo, že jeho nejstarší syn Justin Combs údajně míří na Harvardskou univerzitu. Po maturitě na UCLA v roce 2016 se 24letý syn hudebního magnáta přesouvá do Ivy League, aby podle své matky připravil svou budoucnost.

Minulý týden (3. března) Misa Hylton potvrdila, že její syn míří do prominentní bostonské školy v Massachusetts, ale neprozradila, jaký bude jeho major.'Nová tvář v @Harvard Můj inteligentní, pohledný syn, který má srdce ze zlata,' napsala Misa a označila Justina v příspěvku.Během studia na UCLA získal Justin bakalářský titul v oboru sociologie a byl také defenzivním zázemím fotbalového týmu UCLA Bruins. V době promoce v roce 2016 se Diddy pochválil Justinovi za to, že byl prvním členem jeho rodiny, který absolvoval vysokou školu.

Bez ohledu na to, co si zvolí se svým vzděláním, Justin Combs již sám pracuje na tom, aby jeho budoucnost byla jasná. V prosinci 2015 se spojil se svým přítelem Kenem Orijokem, aby zahájil jejich brandingovou a eventovou společnost TONITE. Budeme muset vidět, co dělá během svého působení na Harvardu, aby potenciálně rozšířil své obchodní myšlení.Podívejte se níže na příspěvek Misy Hyltonové o Justinovi Combsovi, který míří na Harvardskou univerzitu, a Diddyho obrázky z Justinovy ​​promoce UCLA.

Podívejte se na 10 kriticky uznávaných knih, které rappeři žijí

kolik alb má budoucnost