Juicy J tvrdí tři 6 mafií je nejlepší skupina všech dob

Juicy J dělá odvážné prohlášení o své legendární rapové posádce Three 6 Mafia a nemyslí si, že by ji mohla srovnávat jiná skupina.

V úterý (1. prosince) při propagaci svého nově vydaného alba Hustle pokračuje Na Instagramu položil rodák z Memphisu v titulku otázku týkající se místa tří 6 v historii.„Kdo to vůbec nejlepší skupina udělal? TŘI6 ........ Shon pokračuje, “napsal jako titulek.Někteří zpochybňovali samostatné prohlášení legendárního rýma, ale jiní jej chválili.

Jedna osoba ve svých komentářích uvedla: „Tři šest byli vždy nejlepší.“collinclauson přes Instagram

Další napsal „Fakta“.

cipreshill_559 přes InstagramPak tu byli lidé, kteří prosili, aby se lišili, srovnávali Tři 6 mafie jiným skupinám nebo duům, které byly založeny a populární přibližně ve stejné době již v 90. letech.

„Bone Thugs,“ navrhl třetí uživatel sociálních médií.

imcaezar přes Instagram

Čtvrtý napsal: „OutKast nebo UGK.“

uktrav23 přes Instagram

Před přepnutím na jméno Tři 6 mafie , skupina se jmenovala The Backyard Posse a byla složena z Juicy J, DJ Paula a Lorda Infamousa v roce 1991. O několik let později, v roce 1995, byli do kolektivu přidáni Crunchy Black, Gangsta Boo a Koopsta Knicca, aby vytvořili Three 6 Mafia. Ve stejném roce vydali debutové album Mystic Stylez .

Celkově skupina vydala devět alb, včetně jejich debutu: Kapitola 1: Konec (devatenáctset devadesát šest), Kapitola 2: Světová nadvláda (1997), When the Smoke Clears: Sixty 6, Sixty 1 (2000), Volby (2001), Da Unbreakables (2003), Volby II: Nastavení (2005), Nejznámější neznámé (2005) a Poslední 2 chůze (2008). V průběhu let však členové skupiny odešli věnovat se vlastní kariéře. DJ Paul a Juicy J byli jedinými třemi šesti členy, na kterých se objevili Poslední 2 chůze .

Rapová skupina v Tennessee je známá pro hity jako 'Tear Da Club Up' 97 ',' Sippin ' na Some Syrup 'představující UGK a Project Pat,' Stay Fly 'představující Young Buck a 8Ball & MJG, které vyvrcholily u 13 na Billboard Hot 100 a' Poppin ' My Collar 'představovat Project Pat, který vyvrcholil u čísla 21 na vývěsní tabuli.

Tři 6 mafie také získal Oscara za nejlepší původní píseň v roce 2006 za napsání písně „It's Hard Out Here for a Pimp“ pro film Hustle & Flow , ve kterém hrají Terrence Howard a Taraji P. Henson.

Po oznámení termínů turné se veteránská rapová skupina téměř setkala v únoru, ale kvůli pandemii koronavirů byla všechna živá vystoupení zrušena. Mluvilo se dokonce o albu, ale není jasné, zda k tomu dojde.

Zde jsou fotografie hip-hopových vrhačů, které musíte vidět