Juice Wrld žaloval za údajnou krádež Lean Wit Me Beat

AKTUALIZACE: 18. ledna 2019, Juice Wrld, tweet s citací XXL Tweet, včetně tohoto příspěvku, a pro tweet zdánlivě tvrdil, že osoba, která ho obviňuje z krádeže rytmu „Lean Wit Me“, lže.

„Lži ppl tell, & # x1F62D; & # x1F62D ;,“ tweetoval. Podívejte se na tweet pro sebe níže.ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:Juice Wrld je 16letým producentem obviněn z beat-jackingu.

Ve středu (16. ledna), TMZ uvedl, že teenager z Colorada jménem Jerome Willisch tvrdí, že rytíř Lucid Dreams ukradl základní rytmus a základ jeho písně s názvem Ice pro jeho hit Lean Wit Me.Skladba Lean Wit Me, která vyšla 23. května 2018, pochází z alba Juice Wrld z roku 2018 Sbohem a Good Riddance . Videoklip k písni dosud získal na YouTube přes 36 milionů zhlédnutí.

Willisch podle všeho podal žalobu s pomocí svých rodičů, protože je nezletilý. Teenager se také jmenuje Fly Jxy.

Willisch právě na začátku tohoto měsíce podal autorská práva k písni, ale dosud nezískal zákonná práva na melodii. Přesto má pocit, že Juice Wrld použil jeho píseň bez svolení a chce svůj den u soudu.g-eazy @ dar Constitution Hall ve Washingtonu, DC, Dar Constitution Hall, 17. března

Willisch usiluje o vydání soudního příkazu k písni Juice Wrld a rovněž o finanční náhradu škody.

Kromě právních záležitostí dělá Juice Wrld významné kroky v hudební hře. Nedávno se spojil s Halsey pro remix její písně „beze mě“. Dvacetiletý umělec bude také uveden na připravovaném albu Rich the Kid, Svět je tvůj 2 (dva 18. ledna).

Nakonec Young Thug nedávno propagoval Juice Wrld jako nejlepšího freestylera na světě. „Nikdo není freestyle lepší než Juice Wrld,“ říká Thugger ve videu na Instagramu. 'Nikdo na světě.' To je na Bohu. “

XXL oslovil tým Juice Wrld k vyjádření.

Podívejte se níže na video „Lean Wit Me“ od Juice Wrld.

30 alb, díky nimž oceníte hip-hop