Juice Wrld Spits Fire Over Nas 'Zpráva pro nový freestyle

Juice Wrld se formálně představil v hip-hopové sféře svým smečovým hitem „Lucid Dreams“ a při zpětném pohledu dal rekord v žebříčku fanouškům šanci označit rappera za svého druhu melodického umělce, který je první. To by však nemělo podkopávat skutečnost, že mladý Chicago MC má bary.

Případ a bod, Juice vstoupil do jedné z největších výzev hry: vyplivnutí téměř 10 minut dlouhého volného stylu pro Hot 97 Funkmaster Flex. V klipu, který byl zveřejněn ve středu ráno (18. července), Juice vyloží zuřivost barů nad Nas. 'Zpráva.' Trať je vhodná, protože Juice 'Lucid Dreams' vzorky Sting 'Shape of My Heart,' což je také vzorek použitý pro Nas '; hit single.I když je plivání z kopule riskantní, zdá se, že rapperovi „Wasted“ se daří dobře, jak to již zjevně udělal. 'Cítím se jako Kyrie s tímto mikrofonem, zacházím s ním / cítím se jako technik s touto sračkou, nechám se demontovat / je to z horní části kopule, nikdy to nenapíšu / podívejte se na sračky, než to řeknu, cítím se jako psychik, “rapuje.Juice Wrld, který se drží sám, pokud jde o rýmy mimo špičku, nepřijde až tak překvapivé. Pozdní minulý měsíc Sbohem a Good Riddance umělec vyplivl hodinový volný způsob pro Tim Westwood v Londýně na tratích jako The Notorious BIG 's Neuvěřitelné' a Mobb Deep 'Shook Ones (Část II),' což dokazuje, že má přinejmenším docela obdiv k jeho řemeslu.

Stiskněte přehrávání na volném stylu Juice Wrld pro Hot 97 Funkmaster Flex níže.Zobrazit nová hudební vydání z července 2018