Nové texty písní Juice Wrld a Beat pro Have been Changed since Legends Never Die Dropped: Listen

Necelý týden po posmrtném albu Juice Wrld, Legendy neumírají, hit streamingové služby pro fanoušky pozdního rýmu, byla provedena změna LP.

V úterý (14. července) si fanoušci začali všímat, že skladba „Muž roku“ Juice Wrld zní odlišně od verze, která debutovala na albu minulý týden. Instrumentace a text písně byly vylepšeny. Celý druhý verš džusu je jiný.travis scott ft nav biebs v pasti

V nové verzi písně, kterou produkovali Rex Kudo, Skrillex, Joe Reeves a Heavy Mellow, texty pro Píseň Juice změny od ódy na svou přítelkyni, která mu pomohla najít mír a jasnost, k hravějšímu pohledu na růst a vztahy rappera.„Říkají, že život je záhada, já to skládám dohromady / Ale z toho, jak se pohybuji, budu pravděpodobně navždy skládat / budu randit se špatnou mrchou, bude navždy slušná / I s falešnými kozami jsou tyto ostatní motyky navždy slušné / Moje paní řekla, že viděla v hotelové hale padoucha / No, láska ji pojme dohromady Juice Wrld croons o nové verzi záznamu.

Jak již bylo zmíněno dříve, počáteční verš záznamu vypadal jako věnování jeho přítelkyni Ally Lotti.„Buzzin“ jako já jsem světelný rok, nekonečno a dál / Big -headed, v mé mysli vždy myslím na písničky / Big Dick, taky, pravděpodobně nebude pasovat do tvé mámy / potkal jsem svou krátkou tlustou, to je druh sraček, na kterých jsem / musím si to přiznat, pomohla mi najít, kam patřím / zůstaň se mnou se všemi svými právy a mými křivdami / teď jsem to já a ona společně na celý život nahoře jako klíč, ona ji už neudělá, “zpívá Juice.

Juice Wrld si někdy v loňském roce na Instagramu živě zahrála původní skladbu „Muž roku“. Fragment, který se po živém IG objevil na YouTube, zahrnoval refrén, první verš a samý začátek původního druhého verše.

Příznivci zesnulého rappera začali na sociálních médiích spekulovat, že ke změně došlo včera (13. července). Říkali, že píseň byla pozměněna, poté přepnuli zpět na původní verzi. Poté byla k dispozici nová verze záznamu Legendy neumírají . Zajímavé je, že Lil Bibby, generální ředitel společnosti Grade A Productions, ke kterému byla podepsána značka Juice, tweetnul v pondělí odpoledne: „Změním to zpět, dej mi min ...“Tým Juice zatím nenabídl vysvětlení nových textů, ale jeho fanoušci se určitě snaží přijít na důvody posledních změn.

tyler tvůrce a školák q

Níže se podívejte na novou verzi Juice Wrld „Man of the Year“.

Podívejte se na 11 z nejlepších posmrtných hip-hopových alb,
Hodnoceno