Matka Juice Wrld zveřejnila prohlášení k tomu, jaké by byly jeho 22. narozeniny

Juice Wrld by dnes měl 22 let a jeho matka vydala prohlášení na počest narozenin svého milovaného syna.

Dnes odpoledne (2. prosince) zveřejnila maminka Juice Carmela Wallaceová poznámku prostřednictvím stránky Instagramu zesnulého chicagského rappera na Instagramu, která mu vzdala poctu a jeho narozeninové rituály.'Jared a já jsme oba rádi oslavovali naše narozeniny - moje je jen dva týdny před jeho,' začala. „V naše speciální dny jsme si navzájem přáli všechno nejlepší k narozeninám desítky a desítkykrát během dne. Teď ráda pomyslím na všechny „Všechno nejlepší k narozeninám“ ušetřili jsme pro budoucnost. Jaredovi by dnes bylo 22 let. Navždy bude světlem mého života. Dnes ho oslavujeme, jeho nesmírný talent a kreativitu a jeho přínos pro svět. Prostřednictvím svého umění mluvil svou pravdu. “Je to přísně pro mé fanoušky

Paměť Juice Wrlda žije díky jeho hudbě, ale jeho matka také zajišťuje, aby si ho pamatoval i jinak. Minulý měsíc společnost Wallace spustila web LiveFree999.org , která nabízí zdroje pro mládež potýkající se s problémy duševního zdraví, podobně jako její syn. Posláním této webové stránky je zvyšovat povědomí o výzvách duševního zdraví, ale také nabízet pomoc při zlepšování duševního zdraví člověka.

lhh hollywood sezóna 3 epizoda 11

Wallace, která otevřeně hovořila o boji svého syna s drogovou závislostí, úzkostí a depresí, také v dubnu založila fond Live Free 999. Fond nabízí finanční podporu pro „programy, které pomáhají lidem najít pozitivní cesty ke zpracování jejich problémů v oblasti duševního zdraví, jako to udělal Jarad s jeho hudbou“, a „programy, které soucitně a úspěšně řeší závislost, úzkost a depresi“.Juice Wrld tragicky zemřel náhodného předávkování oxykodonem a kodeinem 8. prosince 2019. Těsně před svou smrtí utrpěl Juice záchvat po přistání na mezinárodním letišti v Chicagu v Midway. The Legendy neumírají rhymer odletěl soukromým letem z Kalifornie před příjezdem do Windy City, svého rodného města, kde měl oslavit své narozeniny. Bylo mu 21 let.

Podívejte se na 11 z nejlepších posmrtných hip-hopových alb,
Hodnoceno