Pohřeb Juice Wrld pořádaný v Illinois

Dny po předčasné smrti Juice Wrld minulé neděle (8. prosince) se konal pohřeb pro rappera v jeho domovském státě Illinois.

Podle zprávy TMZ zveřejněný v pátek odpoledne (13. prosince), se konal pohřeb v otevřené rakvi pro Juice Wrld v Harvey, Illinois, chrám svatého chrámu v kostele Božího v Kristu. Matka Juice, Carmela Wallace, jeho sourozenci a babička, údajně hovořili o rapperovi během pohřbu. Pohřební program zahrnoval koláž obrazů Juice, kterému bylo v době, kdy procházel, jen 21.flatbush zombie dovolená v pekelném zipu

Pohřbu se zúčastnili také přátelé Juice Ski Mask The Slump God a DJ Scheme. 'Nemůžu uvěřit, že jsme dnes položili našeho bratra k odpočinku,' tweetovalo Scheme, který byl také DJem zesnulého XXXTentacion. 'Moje srdce je s tebou, J. Děkuji ti, že jsi pro mě tak výjimečný.'Další osobou, která zveřejnila informace o pohřbu na sociálních médiích, byl režisér hudebního videa a zakladatel Lyrical Lemonade Cole Bennett. 'Uvidíme se dnes naposledy, až příště můj příteli,' tweetoval.

Minulou neděli zemřel Juice poté, co utrpěl záchvat na mezinárodním letišti v Chicagu Midway. Údajně utrpěl záchvat po požití několika tablet Percocet, zatímco donucovací orgány prohledávaly zavazadla, která podle úřadů údajně obsahovala 70 liber marihuany a některé lahve kodeinu. Úřady údajně mají podezření, že Juice Wrld spolkla Percocet ve snaze skrýt je před úřady, které prohledávaly zavazadla.Dny po jeho smrti vydala jeho matka prohlášení týkající se smrti Juice Wrld a jeho drogové závislosti.

'Milovali jsme Jarada celým svým srdcem a nemůžeme uvěřit, že náš čas s ním byl zkrácen,' řekla a použila rodné jméno Jarada Higginsa z Juice. 'Jak ve své hudbě a svým fanouškům často oslovoval, Jarad bojoval s drogovou závislostí na předpis.'

„Závislost nezná hranice a její dopad přesahuje osobu, která s ní bojuje,“ pokračovala. „Jarad byl syn, bratr, vnuk, přítel a ještě mnohem více tolika lidí, kteří chtěli víc než cokoli jiného vidět, jak porazil závislost. Doufáme, že rozhovory, které zahájil v jeho hudbě, a jeho odkaz pomohou ostatním vyhrát jejich bitvy, protože to je to, co chtěl víc než cokoli jiného. Víme, že Jaradovo dědictví lásky, radosti a citové poctivosti bude žít dál. “Níže naleznete tweety DJ Scheme a režiséra Colea Bennetta o pohřbu Juice Wrld.

velký táta kane a jay z

Rapperi, které jsme ztratili v roce 2010