Odhalena příčina smrti Juice Wrld

Více než měsíc po předčasné smrti Juice Wrld 8. prosince byla odhalena příčina rapperova úmrtí.

Ve středu odpoledne (22. ledna) to potvrdila kancelář vyšetřovacího lékaře v okrese Cook XXL že chicagský rapper zemřel „na toxicitu oxykodonu a kodeinu“. Rozhodli také o jeho smrti jako o nehodě.Juice, rozený Jarad Higgins, utrpěl záchvat po přistání na mezinárodním letišti v Chicagu v Chicagu po soukromém letu z Kalifornie 8. prosince. Podle očitých svědků na místě záchvat údajně způsobil krvácení Chicago MC z úst. Záchranáři převezli rappera do Medical Center Advocate Christ v Oak Lawn ve státě Illinois, kde byl ve 3:14 ráno prohlášen za mrtvého.špatná mysl významu hopsinu 8

Od té doby se objevily další podrobnosti týkající se času vedoucího k Juiceině smrti. Podle svědků požíval chicagský umělec během přistání pilulky před přistáním. Policie údajně také zabavila 70 liber marihuany ze soukromého letadla, ve kterém byla Juice, poté, co dostal tip od pilota a prohledal letadlo po čichu po příletu do LAX.

Bylo to během prohlídky, kdy Juice Wrld údajně požívala další pilulky ve snaze je podle svědků skrýt před úřady. Krátce nato údajně začal křeče a dostal záchvat. Záchranáři mu poté údajně podali dvě dávky Narcanu, což je lék, o kterém je známo, že pomáhá těm, kteří trpí předávkováním opioidy, a poté byl převezen do nemocnice, kde později zemřel.Dva z ostrahy rappera byli zatčeni za to, že na letišti měli zbraně. Oba muži, Henry Dean a Chris Long, z nichž druhý také sloužil jako fotograf pro Juice Wrld, byli rezervováni a obviněni z porušení pravidel přestupku. Je nepravděpodobné, že by někdo v posádce Juice čelil obvinění z marihuany nalezené v letadle.

chris brown a soulja boy boxu

Nahrávací společnost Juice Wrld, Interscope Geffen A&M Records, vydala prohlášení týkající se smrti zesnulého rappera.

j cole new 4 your eyez only tracklist

„Šťáva za tak krátkou dobu výrazně ovlivnila svět,“ uvádí se v prohlášení. „Byla to něžná duše, jejíž kreativita nezná hranic, výjimečný člověk a umělec, který miloval a staral se o své fanoušky nade vše. Ztratit někoho tak laskavého a tak blízkého našemu srdci je zničující. Naše myšlenky směřují k rodině a přátelům Juice, každému z jeho labelu Grade A a jeho milionům fanoušků po celém světě. “V době, kdy zemřel, měl Juice Wrld 21 let.

Rapperi, které jsme ztratili v roce 2010