Juelz Santana propuštěn z vězení

Juelz Santana byl propuštěn z vězení.

Ve středu (5. srpna) byl Juelz, rozený LaRon James, oficiálně propuštěn z petrohradské federální věznice Medium FCI v Hopewell, V.A. poté, co sloužil více než rok na dva federální náboje. Zástupce rappera potvrdil tuto zprávu XXL .9. března 2018 byl rapper Diplomatů obviněn z útěku z oblasti bezpečnostní kontroly na mezinárodním letišti Newark Liberty poté, co agenti Transport Security Administration (TSA) objevili zbraň v jeho tašce. Jeho taška byla údajně označena, když byl vyšetřován, když se pokoušel nastoupit na let.Když Juelz uprchl z letiště, zanechal za sebou tašku, kterou podle soudních dokumentů získal XXL , obsahoval pistoli Derringer ráže 0,38 a dvě náboje ráže 0,38. Zprávy tvrdí, že v tašce bylo také osm tablet s oxykodonem. O několik dní později se obrátil na policii přístavního úřadu v Newarku.

Rodák z Harlemu byl zpočátku obviněn z jednoho počtu držení střelné zbraně usvědčeným zločincem a dvou případů držení zbraně v letadle. V té době mu hrozilo až 20 let vězení. Přijal však dohodu o prosbě za jeden počet držení střelné zbraně odsouzeným zločincem a jeden za nesení zbraně v letadle, což mu zkrátilo čas.Juelz zůstal v domácím vězení, dokud nenastoupil do výkonu trestu v březnu loňského roku, což mu umožnilo natáčet pro film VH1. Love & Hip-Hop New York .

Jakmile byl rhymer propuštěn z vězení, dnes odpoledne sdílel prostřednictvím Instagramu snímky, na nichž se sešel se svou rodinou. Jeden obrázek měl titulek: „Konečně zdarma #ImBack #SantanaFree & # x1F64F; & # x1F3FE; & # x1F4AF; ✔️.“ Druhý příspěvek IG četl: „Stýskalo se mi po rodině ... BŮH je dobrý !!! #FreeAtLast #ImBack & # x1F64F; & # x1F3FE; & # x1F4AF; ✔️. '

Po své svobodě má Juelz sloužit jeden rok s dozorem.Vítejte doma, Juelzi.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem